Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sklep C.T.N. elektro-serwis w Poznaniu - czy istnieje jeszcze?

marianek70 04 Sty 2018 12:22 375 3
 • #1 04 Sty 2018 12:22
  marianek70
  Poziom 16  

  Szukając w sieci części do wiertarki znalazłem je na stronie sklepu C.T.N. elektro-serwis w Poznaniu na ul. Dziadoszańskiej. Prowadzi on działalność wysyłkową więc złożyłem zamówienie dostałem numer zamówienia i na tym transakcja się zakończyła. Minęło trochę czasu więc zacząłem telefonować lecz żaden z podanych na stronie telefonów nie odpowiada. Zwracam się z prośbą do kolegów o informację, czy ten sklep istnieje?

  0 3
 • #2 04 Sty 2018 13:22
  onepiotr
  Poziom 24  

  Zapytaj może na elektro-czesci.com.pl. Nie podałeś typu wiertarki więc nie wiem czego Ci potrzeba.

  0
 • #3 04 Sty 2018 20:50
  marianek70
  Poziom 16  

  Nie chcę robić komuś reklamy ,lub co gorsza antyreklamy.W tym sklepie robiłem zakupy pierwszy raz więc przezornie zamówiłem towar za pobraniem(była taka opcja) ,czyli nie poniosę żadnej konsekwencji finansowej jeżeli towaru nie otrzymam.Jednak chcę wywiązać się z umowy i zapłacić za otrzymany towar gdy do moich drzwi zapuka kurier. Widzę jednak ,że na ten zaszczyt mogę czekać w nieskończoność.Stąd moja prośba do kolegów z Poznania lub do tych kolegów ,którzy być może tak jak ja zostali mówiąc łagodnie ,,spławieni ''.Nie jest normalną rzeczą nie odbieranie telefonów od klientów w firmie ,która z klientów żyje.Z góry dziękuje za pomoc.

  0
 • #4 05 Sty 2018 08:46
  onepiotr
  Poziom 24  

  Jeśli robiłeś zamówienie online to powinieneś dostać mailem potwierdzenie. Jeśli takowego nie dostałeś i ze sklepem nie ma kontaktu to .. mają urlop np. świąteczno-noworoczny. Możesz napisać wiadomość, że rezygnujesz z zamówienia z braku możliwości jego zweryfikowania. Wtedy jak przyjdzie paczka to odmówisz odbioru z powodu przekroczenia terminu dostawy (sprawdź w regulaminie sklepu co piszą o sposobie zamówienia i terminie dostawy). To spora hurtownia i nie będą długo płakali jeśli nie odbierzesz paczki ;)

  0