Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komunikaty o błędnym haśle przy logowaniu do portali internetowych

PrzemkoBS 04 Sty 2018 19:49 141 5
  • #1 04 Sty 2018 19:49
    PrzemkoBS
    Poziom 4  

Witam, od kilku dni zacząłem otrzymywać bardzo częste powiadomienia o złym haśle/danych podczas logowania do portali takich jak facebook, gmail, youtube. Na początku winę zwaliłem na nową klawiaturę i moje pomyłki, ale zaczęły się również wyświetlać komunikaty o treści "please enable cookies to log in" z czego akceptacja cookies w przeglądarce jest włączona, a zaraz po ponownym wpisaniu hasła bez żadnych zmian ustawień wszystko działa normalnie. Zdarzają się również problemy z internetem i DNS, gdzie na drugim komputerze który korzysta z tej samej sieci jest wszystko w porządku. Skanowania Windows Defenderem, UsbFix i AdwCleaner nic nie wykryły. Korzystam z oryginalnego systemu Windows 10 Home. Na drugiej partycji jest Ubuntu na którego wchodzę raz na miesiąc. Podrzucam logi z FRST. Możliwe, że przesadzam, jednak proszę o pomoc, pozdrawiam.

0 5
  • #2 04 Sty 2018 19:53
    Kolobos
    Spec od komputerów

Dzieje sie tak we wszystkich przegladarkach?

0
  • #3 04 Sty 2018 19:55
    PrzemkoBS
    Poziom 4  

Korzystam tylko z jednej przeglądarki- Opery. Za drugim razem jak wpisuje hasło to jest w porządku. Caps Lock zawsze sprawdzam przed wpisywaniem.

0
  • #4 04 Sty 2018 20:09
    Kolobos
    Spec od komputerów

To sprawdz pod Chrome, Firefox, IE.

0
  • #5 05 Sty 2018 17:24
    PrzemkoBS
    Poziom 4  

Sprawdziłem pod Firefoxem, IE i Microsoft Edgem. Tam jest bez problemu.

0
  • #6 05 Sty 2018 17:50
    Kolobos
    Spec od komputerów

Zgraj zakladki z Opery, nastepnie usun katalog profilu przegladarki, odinstaluj Opere i zainstaluj ponownie lub zmien na Chrome to i tak to samo.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo