Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hp mini 210-2200ew - Biała matryca po włączeniu netbooka

05 Sty 2018 23:36 318 3
  • Poziom 12  
    Witam. Netbook hp mini 210-2200ew po włączeniu biała matryca. Wymieniłem przewód łączący matrycę z płytą główną i jest dalej to samo. Czy to matryca? Może bios? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
  • Spec od monitorów
    "Biały ekran" na matrycy to brak całkowwity zasilania
    Pomiary na złaczu lvds wskazane/ lub płytce elektroniki matrycy.

Uszkodzenie może być 50:50
    - płyta gł.
    - lub matryca (bezpiecznik. klucz na polowym/bipolarnym tranzystorze podający napięcie zasilanie matrycy,...)

:?:
    jaka matryca ?
    - opisy z płyty ...

Cytat:
    Wymieniłem przewód łączący matrycę z płytą główną i jest dalej to samo

Aku wyjąłeś na ten czas tej operacji.?

na tym forum napisano "kilka" tematów o tym mini210- , min. Link_platforma Edwards
  • Poziom 12  
    Poniżej zdjęcia jaka matryca i płyta glówna. Dodatkowo po przejrzeniu płyty znalazłem chyba spalony element (N5C3). Załączyłem również znaleziony w necie przykład standardowego złącza matrycy LVDS. Czy wg tego przykładu pomierzyć napięcia? Od której strony złącza LVDS liczyć pierwszy pin? Bateria podczas włączenia netbooka była wyjęta.

hp mini 210-2200ew - Biała matryca po włączeniu netbooka hp mini 210-2200ew - Biała matryca po włączeniu netbooka hp mini 210-2200ew - Biała matryca po włączeniu netbooka hp mini 210-2200ew - Biała matryca po włączeniu netbooka hp mini 210-2200ew - Biała matryca po włączeniu netbooka hp mini 210-2200ew - Biała matryca po włączeniu netbooka
  • Spec od monitorów
    hp mini 210-2200ew - Biała matryca po włączeniu netbooka

:!: cały schemat dostaniesz jak wpiszesz w google frazę: Foxconn Edwards1.1
    - pierwszy wyświetlony wynik Link
    Rys. pochodzi ze str.20/z 40 SM
    -widać polowe QB2/ QB3