Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vectra - technicolor hasło administracyjne do TC7230

06 Sty 2018 16:32 21708 5
  • Poziom 14  
    Witam!
    Szanowni, posiadam dość specyficzną przyjemność bycia klientem vectry. Tanie ale...

Dostarczany router TC7230 to padło z problemami zasięgiem WIFI zaś sama vectra blokuje możliwość wszelkiej konfiguracji sprzętu.

Wiecie może jak wejść lub jak wygenerować hasło administracyjne (i login?) do panelu administracyjnego modemu/routera?

Generalnie mam router asus as1200g+ i chciałbym wyprowadzić w nim No-IP ale krzyczy że nie może być za natem a wsłasnie to z automatu daje mi router technicolor vectry :P

Dlatego chciałbym go 'przekierować' a przynajmniej mam taką nadzieję :P

Chyba, że ktoś wie jak to ustawić na routerze by bez problemu wyprowadzał no-ip na świat? :P
    Na chłopski rozum, to router 'dzwoni' do no-ip więc to nie powinno być problemem ale jest :(

Jakieś pomysły? Sugestie?

Pozdrawiam!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Specjalista Sieci, Internet
    Zadzwoń do Vectry i poproś o zmianę pracy ich urządzenia z trybu Router na Bridge.
    Wtedy wszystko konfigurujesz na swoim urządzeniu.
  • Specjalista Sieci, Internet
    jimasek napisał:

IC_Current napisał:
    Zadzwoń do Vectry i poproś o zmianę pracy ich urządzenia z trybu Router na Bridge.
    Wtedy wszystko konfigurujesz na swoim urządzeniu.

Też bym tak zrobił - potwierdzam

Co więcej to jedyna opcja. Bo przy użyciu DMZ to i tak DDNS konfigurujesz na technicolor do którego się nie dostaniesz.
    Więc działaj.
  • Poziom 14  
    Witam,

Faktycznie tryb bridge rozwiązał problem za co wielce dziękuję!

Niemniej i tak stwierdzam, że owy Technicolor tc7230 to padło które łapie przywieszki i bywa to problematyczne gdy wasz router działa a on zalicza "zgon".

PS: Mogli by dawać dostęp do konfiguracji bo tak to do końca nie wiesz co się dzieje pod spodem :P

Anyway dzięki!