Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Budowa studia - Wyciszenie czy wygłuszenie

187records 06 Sty 2018 20:07 333 4
  • #1 06 Sty 2018 20:07
    187records
    Poziom 2  

Witam, jestem tu nowy jeśli temat był proszę o odesłanie.

Jestem w trakcie budowy studia na wokal i obróbki.
    Problem Polega że chce żeby z pomieszczenia żadne dźwięk nie wydobywał się na zewnątrz, bądź z sufitu w dolnym pomieszczeniu nie był słyszalny dźwięk z wokalu jak i podczas obróbki.
    Jest to pomieszczenie na strychu, gdzie będzie trzeba podstawić ściany z płyt.
    Jest tu ktoś skłonny pomóc zrealizować plan doskonały? będę wdzięczny

0 4
  • #2 06 Sty 2018 20:58
    shortping
    Poziom 12  

Kawał czasu minął już od realizacji podobnego projektu, w którym dość żywo uczestniczyłem.
    Jakimi materiałami dysponujesz, ewentualnie jakim budżetem?
    Jeśli chcesz wykonać ten projekt profesjonalnie, to może się okazać, że nie będzie on tani - budowa kabiny akustycznej z prawdziwego zdarzenia w budynku mieszkalnym wymaga zastosowania odpowiednich rozwiązań od początku do końca, nie ma szans na pominięcie części rozwiązań lub półśrodki.
    Podaj trochę szczegółów - powierzchnia do wykorzystania, konstrukcja stropu, na którym ta kabina ma stanąć, możliwość dostarczenia na miejsce budowy większych formatów płyt i elementów konstrukcyjnych.
    Zakładam, że masz tam podciągnięte jakieś zasilanie i nie będziesz tego wszystkiego docinał i skręcał ręcznie...

0
  • #3 06 Sty 2018 23:34
    187records
    Poziom 2  

Dzięki za szybko odpowiedź, jeśli byłbyś skłonny pomóc to moglibyśmy się skontaktować przez Facebooka byłoby wiele prościej, podesłałbym zdjęcia itd:
    Budżet na razie roli nie gra.
    Wszystko ma być od podstaw i chciałbym zrobić to w miarę konkretnie.
    Poddasze jest gołe także musiałbym wysłać zdjęcia itd. Jeśli miałbyś ochotę w Tym uczestniczyć to super, oczywiście na koniec także zapłacę za pomoc. =)

0
  • #4 07 Sty 2018 06:22
    shortping
    Poziom 12  

Ponieważ wysoce cenię sobie prywatność, nigdy nie założyłem konta na wspomnianym portalu, który nawet pod kołdrę potrafi zaglądać.
    Wszelkie wiadomości można przekazać na priv, później już mailowo.
    Do Stanów na razie nie lecę, ale pomocą na miejscu mogę służyć :)

0
  • #5 07 Sty 2018 10:10
    187records
    Poziom 2  

Rozumiem, wiadomosc prywatna zostala wyslana takze czekam na odezew, jesli nikt watku nie usunie to pod koniec prac I w trakcie bede wtzucal tutaj postepy =)

0