Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Astra 1,6i x16szr - jakie ciśnienie paliwa?

12 Sie 2005 13:58 4285 6
  • Poziom 16  
    czy ktoś wie jakie ciśnienie paliwa musi być na korpusie wtryskowym w tym modelu? (X16SZR) Autko chodzi równo, pali dobrze ale nie ma dobrego przyspieszenia!! Sprawdziłem już chyba wszystko!!
  • Poziom 25  
    0.76 bara (atm). A max. prędkość? Może katalizator przypchany?
  • Poziom 16  
    ustawiłem około 1 atm może go przylewać? katalizator to wspomnienie jest już pusty

Dodano po 1 [minuty]:

później jedzie normalnie nie ma tego przejścia po dodaniu gazu przymuli go a potem idzie i ciagnie normalnie!

Dodano po 1 [minuty]:

wedłu g książki o wtryskach powinien mieć ciśnienie około 1 a wielopunkt 3 atm
  • Poziom 25  
    Rozrząd? Sprawdź układ wysokiego napięcia. Przewody powinny mieć opór około 5 kiloomów. Zdemij pokrywę wtrysku, naciśnij gwałtownie gaz ręką, zobacz, czy zwiększy się dawka wtryskiwanego paliwa. Może być uszkodzony czujnik położenia przepustnicy lub MAP sensor (podciśnienia). Sprawdzić parametry pracy sondy. Jak to nie pomoże to trzeba podłączyć komputer i zczytać parametry pracy.
  • Poziom 16  
    od tego zacząłem wszystko wporzo nie mam tylko możliwości sprawdzenia co wylata z rury ( mam stary analizator spalin i nie wiem czy mogo mu ufać)
  • Poziom 25  
    Rozłącz wydech przed katalizatorem (będzie trochę głośno) i się przejedź.
  • Poziom 16  
    itak idzie głośno bo nie ma katalizatora i tłumik troche p[rzegnił!