Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG K8 LTE Android 6.0 - skróty na pulpicie

07 Sty 2018 12:17 1260 10
  • Poziom 11  
    Witam, przypadkiem usunalem skrot z pulpitu "zarzadzanie" i chce go przywrocic bo dosc czesto go urzywam ale nie moge znalezc gdzie to sie wlacza, ktos wie?

LG K8 LTE Android 6.0 - skróty na pulpicie[/img]
  • Poziom 25  
    Wystarczy jedną aplikacją najechać na drugą i tworzy się nowy folder który nazywamy sobie jak chcemy.
  • Poziom 11  
    yanes napisał:
    Wystarczy jedną aplikacją najechać na drugą i tworzy się nowy folder który nazywamy sobie jak chcemy.

tak ale w "zarzadzanie" nie bylo aplikacji tylko opcje menu "ustawienia" a nimi nue da sie najechac :/

Dodano po 35 [sekundy]:

bubu1769 napisał:
    Poszukaj w widżetach.

nie ma :(
  • Warunkowo odblokowany
    Ale po wybraniu tej ikonki "zarządzanie" wyświetlało ci się jakieś menu czy otwierał folder z poszczególnymi ustawieniami do wyboru?
    U mnie na przykład w widżetach mam do wyboru "Skrót do ustawień" i po wybraniu go mogę go ustawić jako skrót do konkretnych ustawień.
  • Poziom 11  
    Takie cos sie pokazywalo i moglem 1 kliknieciem wchodzic w wybrane ustawienia a teraz nie mige zrobic tak jak bylo wczesniej.

• Poziom 11  
    No i pytanie jak wlozyc te opcje do tego folderu tak jak bylo wczesniej. Ten folder dokladnie wygladal tak:
  • Poziom 11  
    Gdyby to bylo takie proste to bym tefo tematu nie zakldal...
    umiem stworzyc folder z aplikacjami ale nie wiem jak to zrobic z tymi skrotami ktore byly wczesniej a sa na ostatnim screenie, ich sie nie da tak przeciagnac.
  • Poziom 4  
    Racja- w tym telefonie nie da się przeciągnąć ikonkę