Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Po czyszczniiu cleanerem laptopa, nie dziala internet.

bartusem 07 Sty 2018 13:01 174 3
  • #1 07 Sty 2018 13:01
    bartusem
    Poziom 2  

Hej, ostatnio w moim laptopie zaczela dziwnie dzialac klawiatura, ze mam podlaczona klawiature przez usb kupilem nowa i dziala jeszcze gorzej niz ta starsza, wiec sciaglem cleanara i postanowilem wyczyscic laptopa.
    Wyczyscilem tak do 90% potem wylaczylem, klawiatura zaczela w sumie dzialac normalnie, ale mam problem z internetem, laczy interner przez wifi, pokazuje ze dostep do internetu jest, tylko w laptopie go nie ma... w calym domu na innym laptopie, tv, telefony laczy, tylko ten jeden laptop nie dziala pod wifi.

Probowalem jakies dns itp czyscic, ale nic nie pomaaga.

0 3
  • #2 07 Sty 2018 13:22
    Piko
    Poziom 20  

bartusem napisał:

Wyczyscilem tak do 90% potem wylaczylem, klawiatura zaczela w sumie dzialac normalnie, ale mam problem z internetem, laczy interner przez wifi, pokazuje ze dostep do internetu jest, tylko w laptopie go nie ma... w calym domu na innym laptopie, tv, telefony laczy, tylko ten jeden laptop nie dziala pod wifi.

Probowalem jakies dns itp czyscic, ale nic nie pomaaga.

No to jest tak? Internet może masz ale na te 90%. Czyszczona klawiatura też pisze, ale na 90%
    Warto jednak czyścić na 100% czekać do końca bo tak na prawdę to nie wiadomo co w plikach się zapisało co zmieniło a co nie zdążyło ?
    Pozdrawiam Piko.

0
  • #3 07 Sty 2018 13:27
    KRY5PIN
    Poziom 31  

Jaki system operacyjny?? Być może masz już zawalony system tak że trzeba zrobić reinstal.

0
  • #4 07 Sty 2018 22:01
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Podaj dokładną nazwę tego cudownego cleanera, którego użyłeś, jeśli zostawił po sobie jakieś logi to je załącz.

Ściągnij i uruchom adwcleaner, zrób skanowanie i usuń wszystko, co znajdzie (tym razem do końca) - https://toolslib.net/downloads/viewdownload/1-adwcleaner/

Ściągnij i uruchom FRST, zrób skanowanie nie zmieniając żadnych opcji, załącz oba pliki tekstowe, które ten program wygeneruje - https://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/

0