Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Delonghi ecam 23.110b - Wymiana dyszy spieniania mleka na auto- cappucitanore

janek59h 07 Sty 2018 15:21 891 6
  • #1 07 Sty 2018 15:21
    janek59h
    Poziom 3  

Czy ktoś wie jak w ekspresie delonghi ecam 22. 110b wymienić dysze do ręcznego spieniania mleka, np na nakładkę auto-cappucitanore z Saeco z wężykiem do pobierania mleka.

0 6
  • #2 07 Sty 2018 16:01
    nioop

Specjalista AGD

Nie da się..
    Ewentualne druciarstwo - tasma, guma, klej. :)

0
  • #3 07 Sty 2018 19:28
    janek59h
    Poziom 3  

Da sie. Sporo o tym czytalem. Otwor w tym spieniaczu jest tej samej srednicy, co rurka metalowa ze spieniacza delonghi ecam 22.110b. Problem tylko w tym aby sćiagnac te koncowke ze spieniacza i dostac sie do metalowej rurki. nie uszjadzajac calego spieniacza. Sa jeszcze inne tego typu nakladki pasujace do rurki spieniacza mojego ekspresu. Jutro zadzwonie de serwisu i zapytam jak mozna pozbyc sie tej nakladki , aby miec czysta, gladka rurke.

0
  • #4 07 Sty 2018 20:57
    janek59h
    Poziom 3  

Swoją drogą przyznam, iż żałuję że kupiłem ekspres DeLonghi. Co prawda działa dobrze, ale prawie nic w internecie na temat wymiany części, czyszczenia części ( demontaż i montaż). Podejrzewam, że to " robota" firmy, bo o tych rzeczach w ekspresach Krups, Siemens, Saeco jest naprawdę sporo w internecie.

0
  • #5 19 Lut 2018 12:04
    misialsa
    Poziom 9  

Witam. Czy wymieniał pan ta końcówkę od spieniania?

0
  • #6 19 Lut 2018 22:07
    nioop

Specjalista AGD

janek59h napisał:
    Swoją drogą przyznam, iż żałuję że kupiłem ekspres DeLonghi. Co prawda działa dobrze, ale prawie nic w internecie na temat wymiany części, czyszczenia części ( demontaż i montaż). Podejrzewam, że to " robota" firmy, bo o tych rzeczach w ekspresach Krups, Siemens, Saeco jest naprawdę sporo w internecie.

To dziwne, bo raz - powinien się pan cieszyć ze tak mało awaryjny jest sprzęt, że mało osób publikuje jego rozbiórkę.

Dwa - żałować ze kupili się urządzenie , do którego nie ma filmów na youtube żeby moc to rozkrecac i skręcać codziennie bez przyczyny - to trochę dziwne podejście. Pomijając fakt czy to telewizor czy ekspres.
    Proszę mnie nie odebrać źle ale wyobrazilem sobie klienta, który przychodzi do sklepu np neonet i pyta sprzedawcy czy do tej pralki jest dużo filmów w Internecie jak ją rozkręcić i skręcić bo to decyduje o moim zakupie.

W razie problemów z biuletynami technicznymi proszę pisać na priv. Chętnie coś udostepnie w razie potrzeby..

Do tematu - rurkę trzeba by było nagwintowac po uprzednim demontażu i zastosować końcówkę od jury.

0
  • #7 06 Lip 2018 09:45
    janek59h
    Poziom 3  

Poczekam aż skończy się gwarancja, wtedy wrócę do tematu.

0