Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Złącza lusterka Peugeo - Poszukuje adaptera

08 Jan 2018 08:57 504 10
  • Level 24  
    Jakas "dziwna" ta kostka. Na OLX wisi ogloszenie z lusterkiem z "prawidlowa" kostka . Lusterko na pewno jest od 206?
    Jezeli dojdziesz, ktory pin za co odpowiada, to "adapter" mozesz zrobic sam. Uzyj konektor męski + przewod + konektor żeński. Tylko trzeba dopasowac wielkosc konektorkow i zabezpieczyc je np termokurczem.

Moderated By CameR:

Usunąłem linki do Allegro itp...
    Reg. 3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

• Level 5  
    Lusterko jest pewnie od 307. Są jakieś konektory 8 pin na 10 pin ale czy na pewno wtedy złącza będą na swoich miejscach? Jak dojść który przewód jest od czego?
  • Level 24  
    206 -> Link, Link

307 -> Link

Mozesz "otworzyc" lusterko i miernikiem "przedzwonic" przewody z wiazki. Nie wiem jak w pugu ale w xantii calkiem latwo wyjmowalo sie wklady.

I podstawowa podstawa wiedzy o 206 ;) -> fanclub
  • Level 5  
    Na szybko odpisywałem... lusterko jest do 206, na bank. Patrząc po fotach z sieci różne roczniki miały różne konektory. W jaki sposób mogę sprawdzić "co jest co"? Metoda prób i błędów nie wchodzi w grę? To są przewody od sterowania i od ogrzewania.
  • Level 24  
    W pierwszym linku, ktory ci podalem byl ten rys. Sprawdz numerki na kablach u siebie.
    Mozesz tez zdjac drugi boczek i sprawdzic na jakich kablach (kolory / numery na kablach) pojawia sie napiecie przy probie sterowania lusterkami.

• Level 35  
    viwaldi1 wrote:
    W pierwszym linku, ktory ci podalem byl ten rys. Sprawdz numerki na kablach u siebie.
    Mozesz tez zdjac drugi boczek i sprawdzic na jakich kablach (kolory / numery na kablach) pojawia sie napiecie przy probie sterowania lusterkami.

Przecież tu widać, na tym wycinku, że 10 pinowa wtyczka i każdy przewód odpowiednio dla każdego pinu.
    Teraz podać jeszcze wtyczkę 9 pinową i będze mógł złożyć w całość.

A dwa dodatkowe piny, będą do czujnika temperatury do zegarka.
    Tylko że jest opisany pin 5, gdzie jest wolny...
  • Level 24  
    pepe150 wrote:

W 206 czujnik temperatury znajduje sie w prawym lusterku - na zdjeciach jest lewa strona auta.
  • Level 35  
    viwaldi1 wrote:
    pepe150 wrote:

W 206 czujnik temperatury znajduje sie w prawym lusterku - na zdjeciach jest lewa strona auta.

To chyba zdjęcia autora są robione przez lustrzane odbicie.
    I nie tylko w 206 jest czujnik w prawym lusterku.
  • Level 5  
    Oczywiście jest to prawe lusterko.
  • Level 24  
    maciek.zagroba wrote:
    Oczywiście jest to prawe lusterko.

Jakas zacma padla mina oczy :(

Doszedles juz co z czym polaczyc?

Na OLX wisi ogloszenie z prawym lusterkiem, z kostka jak dla ciebie, za 19 zl. Tylko nakladka jest w innym kolorze ale ja da sie przelozyc.