Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 10 zacina się - I nie reaguje

08 Sty 2018 17:20 3054 10
  • Poziom 4  
    Dobra czesc wszystkim mam malutki problem
    W 21 % formatu / resetu windows 10 komputer wyłączyłem ponieważ stał na 21 % z 6 godzin i teraz jak po wyłączeniu i włączeniu komputera normalnie zgrał mi się windows ustawiłem se go normalnie było wszystko wyczyszczone, cały dysk tam było coś 2 GB zgrane bo windows, ale po zalogowaniu się na komputer próbowuje coś kliknąć na pulpicie jakaś aplikacje, nawet pasek zadań z windowsem się wszystko zawiesza, zacina i nie wiem co robić, po prostu nie mogę nic kliknąć kursor stoi bez drgnienia i nie można nic zrobić : odpalić mędrzec zadań lub coś, muszę resetować komputer przytrzymując przycisk lub wykładania z gniazdka, wie ktoś co to może być :v z góry dziękuję

Ps: przepraszam za mój język i styl pisania ale niestety w Polsce nie mieszkam
  • Poziom 43  
    Witam. System masz na płycie win 10? To zacznij od początku pełny format dysku usuniecie wszystkich partycji i dopiero in stalka czystego systemu.
  • Poziom 4  
    PITERRR napisał:
    Witam. System masz na płycie win 10? To zacznij od początku pełny format dysku usuniecie wszystkich partycji i dopiero in stalka czystego systemu.

Niestety nie mam na płycie, komputer był kupiony już z windowsem w środku
  • Poziom 43  
    A usunąłeś partycje Recovery? A zresztą klucz masz przypisany cyfrowo. Wystarczy żebyś ciągnął system win 10 ze strony Microsoft i wypalił na obraz ISO na płycie lub na Pena.
  • Specjalista - HDD i odzyskiwanie danych
    SMART dysku zamieść.
  • Poziom 4  
    mati211p napisał:
    SMART dysku zamieść.

Sory, ale co to ?? ;D
  • Poziom 4  
    PITERRR napisał:
    A usunąłeś partycje Recovery? A zresztą klucz masz przypisany cyfrowo. Wystarczy żebyś ciągnął system win 10 ze strony Microsoft i wypalił na obraz ISO na płycie lub na Pena.

A jak bym musiał z pena odpalić jeśli nie mogę nic otworzyć bo się zatnie :c ?
  • Poziom 43  
    To najpierw na drugim jak kasz komputerze ściągnij system win 10 Home 64bit bo pewnie taki masz?
  • Poziom 4  
    PITERRR napisał:
    To najpierw na drugim jak kasz komputerze ściągnij system win 10 Home 64bit bo pewnie taki masz?

Muszę Ci powiedzieć że jestem największym amatorem co do komputerów :v mógłbyś wysłać jakiś link do filmu jak to zrobić
    :C