Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo G700 - Po użyciu Avast Cleanup Internet co chwilę się rozłącza.

08 Sty 2018 22:56 2205 4
  • Poziom 4  
    Witam, kilka tygodni temu zainstalowałam Avast Cleanup premium w wersji testowej. wszystko sobie poczyściłam itd, ale od tego momentu szlag mnie trafia bo co chwile rozłącza mi się internet. Odinstalowałam to, gdyż nie jest wart swej ceny ale problem mi został. Średnio co pół h tracę połączenie, gdy dłużej nie używam internetu i gdy komputer się wygasi. Co się mogło pozmieniać?
  • Spec od komputerów
    Jak masz punkty przywracania to przywroc, a na przyszlosc nie uzywaj bezmyslnie takich programow.
  • Poziom 4  
    Kolobos napisał:
    Jak masz punkty przywracania to przywroc, a na przyszlosc nie uzywaj bezmyslnie takich programow.

Wspaniala odpowiedz. Dobrze ze nie napisales zebym nie dotykala komputera.
  • Spec od komputerów
    Jakie pytanie taka odpowiedz. Nie podalas jaki masz system, jak sie laczysz z internetem. Uzylas programu, cos tam w nim zrobilas i teraz trzeba zgadywac co dany program pozmienial lub usunal. Moze faktycznie lepiej bedzie jak skorzystasz ze swojej ostatniej rady.

Masz punkty to przywroc, nie masz to sprawdz ustawienia planu zasilania, ustawienia karty wifi (o ile tak sie laczysz) w menadzerze urzadzen (Zarzadzanie energia).
  • Poziom 4  
    Kolobos napisał:
    Jakie pytanie taka odpowiedz. Nie podalas jaki masz system, jak sie laczysz z internetem. Uzylas programu, cos tam w nim zrobilas i teraz trzeba zgadywac co dany program pozmienial lub usunal. Moze faktycznie lepiej bedzie jak skorzystasz ze swojej ostatniej rady.

Masz punkty to przywroc, nie masz to sprawdz ustawienia planu zasilania, ustawienia karty wifi (o ile tak sie laczysz) w menadzerze urzadzen (Zarzadzanie energia).

to teraz ja dam ci rade z dziedziny, w ktorej ja jestem specem. jesli kiedys cos ci sie stanie i trafisz do szpitala, to nie fatyguj personelu, nie proś o pomoc tylko następnym razem nie uzywaj bezmyslnie swojego ciala. lub idac krok dalej od razu umrzyj skoro nie umiesz bezproblemowo używać życia.
    rozumiem, że byłeś komputerowym mistrzem jak tylko wyskoczyłeś z łona matki, ja niestety tak nie miałam i często uczę się na błędach.
    za porady w stylu "nie korzystaj bezmyślnie", "nie używaj" powinieneś dostać poziom nie tylko speca, a wręcz geniusza.

dałam sobie radę. bez przywracania punktów.