Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW do samodzielnego złożenia

ArturZy 19 Sie 2005 12:38 28262 94
    harlejowiec
    Poziom 25  
    W końcu jest to BMW czyli autko do tanich niebędzie należeć ale mi nie chodzi o niego tylko o ten silnik. Jeżeli jest to silnik COX (amerykański) albo jakis czterosów to warto o ten silnik sie postarać myśle że silnika w częściach niedadzą a jeśli nawet to nierozłożą go na części pierwsze myśle że opłaci sie kupic te kilka gazet dla samego motoru.
    Dyrma
    Poziom 13  
    w gazetce napisali ze bedzie to silnik PRO 12 BZX
    nie znam sie na silnikach
    moze ktos cos wiecej o nim powiedziec
    konradek26
    Poziom 17  
    W USA kosztuje on bagatela 420$ :|
    Dyrma
    Poziom 13  
    Mam pytnie do znawcow tematu odnosnie RC, ktory jest sprzedawany w promocji za 239zl

Nadajnik 8216-T2D, Odbiornik TR-202A, Serwomechanizm AC S1903

Oplaca sie w to kupic ?
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Dyrma
    Poziom 13  
    hack napisał:
    Mam pytanie czy ktos zna adres ich strony ????
    Barzo go potrzebuje.chcę od nich kupic już gotowca !!!!:D:D:D:D
    Prosze o kontakt przez gg lub adres @mail
    NR.GG ::: 6378511
    Adres @amil ::::: krzysiu2(malpa)interia.pl

http://hachette-livre.com.pl/start.asp

bmwm3gtr(malpa)hachette-livre.com.pl

Podejrzewam, ze gotowcow nie sprzedaja, ale warto zapytac.
    Daj znac co odpowiedzieli.
    frankpunk
    Poziom 10  
    witam :)
    tam ktos napisal ze w calosci model wyniesie 3800zl czy cos takiego, z tego co wiem, a info posiadam z 1reki kolejne numery czyli 2-90 beda cos kolo 15zl tak wiec w ogolnym rozrachunku wychodzi ok. 1500zl czyli tyle co za model w sklepie, a servo i sterownik nie jest dlaczany, na innym forum ktos napisal ze bedzie mozna je kupic po promocyjnej cenie 250zl co zostalo wysmiane, a z tego co wiem taki sam sterownik moze kosztowac nawet 800zl :) fakt ze dlugo to bedzie trwalo, ale w ogolnym rozrachunku nie wychodzi najgozej i jezeli kogos nie stac by kupic sobie odrazu taka zabawke to jest wlasnie dobra opcja dla niego... pozdrawiam :)
    MirekCz
    Poziom 35  
    dobra opcja pod kilkoma warunkami:
    -ze ma DUZO czasu
    -ze ta gazetka nie padnie po piatym numerze i ze nie zostanie z kilkoma czesciami, ktore beda sie nadawaly tylko do wywalenia

Ogolnie gra jak dla mnie nie warta swieczki. Rownie dobrze mozna sobie odkladac po 20zl miesiecznie i na koniec kupic model w calosci, bez ryzyka i zbednych problemow.
    frankpunk
    Poziom 10  
    Ktos podal tu link do wydawcy tego czasopisma, z tym ze centralnie nigdzie nie moge tam znalezc nic na ten temat :) jakies dokladniejsze namiary? :)
    sampler
    Poziom 16  
    A co z wydawana kiedys gazetka gdzie bylo do zlozenia Subaru Impreza? Reklamowal to Krzysztof H. Ktos to zlozyl?
    frankpunk
    Poziom 10  
    czytam wlasnie na ninnym forum, sa ludzie, ktorzy to zlozyli i twierdza ze calkowity koszt wynosi lekko ponad 1000zl, wec nie wiem skad te info o 3300 za ta serie...
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Coyote~
    Poziom 20  
    HA, jest silnik w częściach. Numery 67-72 + 74 + 76 + 82 + 84 + 86+ 88... Zbiornik paliwa nr 61... Czy coś jeszcze potrzeba?

To by było 13 numerów po te 15 blach licząc daje koło 200 PLN...
    EE, jak dla mnie to mało jak na ten silnik... Chyba, że coś mylę, albo czegoś nie uwzględniłem...
    frankpunk
    Poziom 10  
    Moze tego, ze w niektorych numerach beda same "jakies srobeczki", ktore napewno nie sa warte nawet 15zl :)
    daniel93
    Poziom 29  
    Albo tego że ktoś napisa że te numery będą po 30 kg złomu.
    retsef
    Poziom 14  
    -Jeden numer będzie kosztować 29,9
    -będzie ich 40 -> w przyblizeniu zatem niecale 1200zl
    -akumulator, ładowarka itp będą w numerach specjalnych ze "specjalną" ceną
    -taniej i szybciej wyjdzie od razu sobie taki sprawić taki samochodzik i nie czekać dwa lata
    frankpunk
    Poziom 10  
    retsef nie mam pojecia skad masz takie info. juz wiadomym jest ze numerow bedzie 90, a ktos juz podawal stronke z fotkami co jaki numer zawiera. eot.
    paw789
    Poziom 18  
    numery od 3 do ostatniego będą kosztować 39,90zl !!! + numery specjalne z aparaturą RC. Nie oplaca się, lepiej, szybciej i taniej wyjdzie kupić w sklepie modelarskim jakiegoś gotowca
    Coyote~
    Poziom 20  
    Ludzie, trzeba sprecyzować te informacje o cenie...
    frankpunk napisał:
    info posiadam z 1reki kolejne numery czyli 2-90 beda cos kolo 15zl

retsef napisał:
    -Jeden numer będzie kosztować 29,9
    -będzie ich 40 -> w przyblizeniu zatem niecale 1200zl
    -akumulator, ładowarka itp będą w numerach specjalnych ze "specjalną" ceną
    -taniej i szybciej wyjdzie od razu sobie taki sprawić taki samochodzik i nie czekać dwa lata

paw789 napisał:
    numery od 3 do ostatniego będą kosztować 39,90zl !!! + numery specjalne z aparaturą RC.

matisik napisał:
    ... pierwszy numer kosztuje 2euro, drugi 5euro a trzeci i następne 10euro...

... Jeżeli chcecie zbierac tą gazete to wysyłacie im 39zł na ich konto aby moc pod koniec dostac radioodbiornik, serwomotory i cos tam jeszcze.

...oni odsyłają paczke z radioodbiornikiem itd. za ktora płacimy kurierowi 200zł.

To są sprzeczne informacje. Niech każdy sprawdzi, czy podał informację o serii RADIOCONTROL TUNING z BMW M3 GTR... Najlepiej niech też każdy poda źródło swoich informacji, zamieści jakieś skany lub linki, żeby to potwierdzić... Info musi być konkretne! Wtedy będziemy mogli konkretnie porozmawiać.
    retsef
    Poziom 14  
    -fakt że numerów będzie ponad 40 wiem od sprzedawcy w kiosku (dostawca inmedio),
    -mówie o BMW GTR (kolekcja hachette) nie o Subaru (kolekcja deagostyni) czy jak to sie tam pisze,
    -nie mniej ten sam sprzedawca mówi że cena 2 numeru będzie wynosić 29,9 (dalej może faktycznie i droższe)
    -aparatura rc i akumulator z ładowarką będą w wydaniach specjalnych i
    -całość ma wynieść powyżej 3000zł
    -inne kolekcje trwaja faktycznie powyzej 2 lat więc numerów może być więcej i faktycznie na spisie czesci jest 90 numerow czyli 4 lata zbierania

Dodano po 10 [minuty]:

linki do modeli do sklejania ale od razu, nie do kolekcjonowania, porównajcie ceny, nietkore modele gotowe:
    -318zl prosta wyscigowka, silnik elektryczny, zestaw w 90% gotowy
    http://www.gamahobby.com/x_C_I__P_5510983;5510001.html
    -415zl hummer do montazu z silnikiem elektrycznym, jeden z tanszych ale terenowy :D
    http://www.gamahobby.com/x_C_I__P_5510991;5510001.html
    -950 alfa romeo ze spalinowym
    http://www.gamahobby.com/x_C_I__P_5513960;5510001.html
    -1451 terenowka ze silnikiem spalinowym
    http://www.gamahobby.com/x_C_I__P_5513592;5510001.html
    -1524 bmw gt silnik spalinowy, podobne do tego z hachette
    http://www.gamahobby.com/x_C_I__P_5513551;5510001.html
    -2012 odlotowa terenowka ze spalinowym silnikiem jednoczesnie najdrozszy
    http://www.gamahobby.com/x_C_I__P_5513585;5510001.html
    ....::::EGOISTA::::....
    Poziom 10  
    witam was ludziki smiac mi sie z was chce !!! naiwnie co niektorzy mysla ze kupia se model zdalnie sterowany po okazyjnej cenie!!! jestescie naiwni! przypominam ze oferowane niegdyc subaru impreza kosztowalo w sumie 1000 + bateria i radio = 1300 cos kolo tego a takie samo subaru w tej samej skali ale z silnikiem spalinowym amortyzatory sa olejowe !!! a nie jakas sprezynka bez tlumienia jest za 1650 zl ze wszystkim!!!
    http://www.rcmonster.boo.pl/catalog/product_info.php?products_id=195
    a te tandetne bmw z gazetki wyniesie grubo ponad 3 tysiace zl!!! i to bez radia !!!
    wiec jednym slowem.... NIEWARTO WYDAWAC NA TO KASY!!!
    jak juz sie tak napaliles to kup se w sklepie modelarskim! za ponad 3 tysiace kupisz bryke z hamulcami tarczowymi!

ludziki chcialem dodac jeszcze ze jesli faktycznie calosc wyniesie 3800
    to lepiej odkladac to i uzbierac na to
    http://www.rcmonster.boo.pl/catalog/product_info.php?cPath=21_52&products_id=197
    sadze ze za ok 4000 lepiej kupic takie monstrum! niz zabawke z gazety!!!!
    retsef
    Poziom 14  
    zgadzam sie, szkoda kasy. Za mniejsze pieniadze i to od razu mozna miec lepsze samochodziki i to terenowe, takze modele do montazu jezeli to koniecznie kogos interesuje, za 2000zl mozna miec super bryke terenowa z silnikiem spalinowym wiec nie oplaca sie placic ponad 3000zl za cos co trzeba zbierac przez 4 lata (a cena moze dojsc wg niektorych nawet do 3800zl)
    frankpunk
    Poziom 10  
    prawda jest taka ze kazdy z was przenosi na to forum informacje z innych forów (nie chce mi sie myslec jak to sie odmienie, chyba nie jestem dzis juz w stanie :P), a nic nie jest potwierdzone. pisalem wczesniej ze mam info z pierwszej reki, troche przesadzilem, znaczy zle to w slowa ubralem, chodzilo o to ze posiadam info od kioskarza, a ten mial info (podobno) od tych co to rozprowadzaja. Sam moge powiedziec, ze wiekszosc tych kolekcji zachowuje pewna regule... pierwszy numer 9,99 nastepne srednio o 10zl wiecej, jezeli jest pierwszy po 19,99 tez srednio o 10zl wiecej kazdy kolejny. Jezeli ta BMKA byla by w calkowitym rozrachunku drozsza niz gotowy model o az ponda 1300 to nalezaloby wysmiac wydawnictwo i oni chyba o tym wiedza. Infa o specjalnych numerach z servo i radiem sterujacym tez sa do bani, bo ludzie, ktorzy (przynajmniej tak pisza) posiadaja juz 1 numer, twierdza ze tam stoi "czarno na bilym" iz te rzeczy zamawia sie po skapletowaniu 15 numerow i maja kosztowac co ok. 250zl (nie pamietam ile teraz). Prawda jest taka, ze poki wydawca nie poda sam szczegolowych info my nic nie bedziemy wiedzieli. Mozemy tylko sie wszystkiego domyslac. W kazdym badz razie pisze tego posta dlatego, iz SMIESZA MNIE "gadki" ludzi, ktorzy twierdza ze ktos wyda bezsensu pieniadze, BO TO MOJA SPRAWA co robie ze swoimi pieniedzmi. Dzieki, ze moglem sie wypisac :) (sorry za wszelkiego rodzaju bledy) Dobranoc :)

Dodano po 2 [minuty]:

jeszcze cos napisze :P Prawdziwym autkiem nie pojedziesz 80km/h na ulicy osiedlowej :P o ile to BMW tyle wyciagnie :P (traktujcie tego posta raczej jako zarcik maly)
    Dyrma
    Poziom 13  
    Zostaje tak naprawde tylko kwestia ceny reszty numerow
    Bo jezeli rzeczywisce 39zl a zlozony model kosztuje 1300zl
    to bedzie to nic innego jak kpina ze strony wydawnictwa.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto