Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UE32ES6100 - wyłącza się i automatycznie włącza co 4 min.

09 Sty 2018 12:25 741 2
 • Poziom 2  
  Witam,
  mam problem z telewizorem Samsung UE32ES6100, który sam się wyłącza i od razu włącza. Występuje to cyklicznie, mniej więcej co 4 minuty. Drugim problemem jest to, że telewizor, kiedy jest wyłączony, sam się włącza, a następnie występuje problem, który opisałem wcześniej. Bywają momenty kiedy zaczyna cicho piszczeć/brzęczeć i wtedy już problem nie występuje, jednak ten dźwięk pojawia się z niewiadomych przyczyn i o różnym czasie od uruchomienia, a czasami, w ogóle się nie pojawia i wtedy telewizor dalej wyłącza się i włącza. Próbowałem restartu telewizora, odłączałem kabel zasilania, a także kabel internetowy i niestey problem nie zniknął. Proszę o pomoc!
 • Pomocny post
  Poziom 39  
  Jeśli się nie znasz na elektronice oraz nie masz odpowiedniego przeszkolenia czy tam wykształcenia w tym kierunku to nawet nie będzie ci tu nikt doradzał rozkręcania i grzebania w TV. Ten telewizor z tego co wiem bo mam taki sam model w domu ma już zapewne z 6 lat po takim czasie w zależności od intensywności wykorzystywania i w warunkach jakich TV pracował można przypuszczać że awaria dotyczy zasilacza aczkolwiek nie można wykluczyć innego problemu chociaż by z podświetlaniem. Dlatego jeśli jeszcze TV jako tako działa to warto go zanieś do fachowca zwłaszcza że TV jest bogato wyposażony i warto w niego zainwestować.

  Podobny temat do twojego.
 • Poziom 2  
  Brzęczenie ustąpiło, było spowodowane przez głośniki zewnętrzne, jednak po ich odłączeniu telewizor dalej sam się wyłącza i włącza..