Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Re: Toshiba c50d, hasło na dysk

xpatryk89 09 Sty 2018 18:57 234 2
  • #1 09 Sty 2018 18:57
    xpatryk89
    Poziom 3  

Witam, dwa lata temu uszkodził mi się laptop Toshiba c50d, założyłem na nim 4 cyfrowe hasło na dysk Toshiba mq01abd075. Próbowałem zdjąć to hasło, mój komputer z msi 970a g43 plus nie ma opcji zakładania hasła. Próbowałem na starszym laptopie, wyskakuje błędne hasło, ten laptop nie pozwala ustawić hasła krótszego od 6 znaków i to chyba dlatego. Jakim domowym sposobem mogę zdjąć to hasło, sprawdzałem w markecie niektóre laptopy pozwalają zakładać 4 cyfrowe hasła inne nie (hasła zdjąłem). Firma do odzyskiwania danych jest ostatnim krokiem który wybiorę, wolał bym to zrobić w domu. Szukając poradników w sieci znalazłem tylko takie, które usuwają dane i nawet nie próbowałem. Są jakieś programy, komendy do zdjęcia takiego hasła? Z góry dzięki za pomoc.

Dodano po 1 [minuty]:

Dodam, że poszukuje bezpiecznego sposobu który nie usunie moich rodzinnych zdjęć na dobre.

0 2
  • #2 10 Sty 2018 15:07
    KodIT

Poziom 21  

Nie po to zakłada się hasło na dysk, żeby prostymi domowymi sposobami można było je zdjąć.

0
  • Pomocny post
    #3 10 Sty 2018 15:14
    Kolobos
    Spec od komputerów

@KodIT ale autor zna haslo, ktore ustawil, tylko nie ma juz komputera na ktorym to robil.

0