Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Texa PolandTexa Poland
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW golf IV 1.6 SR - Wachania obrotów na biegu jałowym.

09 Sty 2018 22:07 1410 5
  • Poziom 7  
    Witam wszystkich.Mam kłopot z obrotami w golfie IV 1.6 sr.Mianowicie po dodaniu gazu na biegu jałowym nie można utrzymać obrotów w jednym punkcie,tylko albo rosną,albo spadają.Dodam że podczas jazdy jest ok.Proszę pomóżcie ,bo moi mechanicy nie radzą sobie.pozdrawiam😞
  • Texa PolandTexa Poland
  • Texa PolandTexa Poland
  • Poziom 16  
    1. Przepustnica do czyszczenia. 2. Sprawdzenie świec oraz cewek. 3. Czyszczenie czujnika położenia wału.
    Ale warto sprawdzić wcześniej przez VCDS
  • Poziom 32  
    Standard w tym silniku-wymiana uszczelek kolektora dolotowego plus sprawdzenie szczelności całego dolotu.Do tego jak pisze kolega czyszczenie i adaptacja przepustnicy.Auto z lpg?
  • Poziom 7  
    Golfie jest na paliwie.Jest taki plan żeby założyć gaz ,ale najpierw chcę naprawić wszystkie usterki.

Dodano po 1 [godziny] 55 [minuty]:

Jeszcze jedno pytanko,a czym się czyści przepustnicę i gdzie dokładnie się znajduje.Pytam bo pierwszy raz mam taki silnik i nie mam doświadczenia.
  • Poziom 16  
    Mariusz612 napisał:
    Golfie jest na paliwie.Jest taki plan żeby założyć gaz ,ale najpierw chcę naprawić wszystkie usterki.

Dodano po 1 [godziny] 55 [minuty]:

Jeszcze jedno pytanko,a czym się czyści przepustnicę i gdzie dokładnie się znajduje.Pytam bo pierwszy raz mam taki silnik i nie mam doświadczenia.

Pierwszy link z wyszukiwarki:
    Link