Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renotaul laguna 2001 1,8 - laguna przy słabym akumulatorze nie zamyka drzwi?

Kamkalaguna 11 Jan 2018 09:12 2244 6
    Kamkalaguna
    Level 2  
    Posiadam od roku ten cud techniki. Pół roku walczyłam ze sterownikiem udało sie dostać sagema za niebotyczna kwotę. Kiedy myślałam ze już wszystko będzie działać i samochód zamiast wkurzać będzie jeździł. Nic bardziej mylnego. Wychodzę z pracy klikam na pilot nic. Mowię okej pewnie bateria. Pobiegłam kupić baterie. Wymieniłam nic. Mowię pilot sie zepsuł. Mowię nic straconego mam przecież super kluczyk do awaryjnego otwierania drzwi. Wkładam przekręca sie. Zadzwoniłam do gościa co cud mi sprZedal czy czasem drugiej karty nie ma. Oczywiście ze nie ma. Auto do podlania benzyna i do spalenia tylko myśle. Ale podrzucił mi pomyśle ze żeby otworzyć te drzwi trzeba zrobić zwarcie wydłubać plastik od kierunkowskazu. Zadziałało drzwi otwarte. Akumulator zdechł jak sie okazało. Podłączone kable odpalił. Pochodził tak z pół godziny. Mowię podłączę prostownik. Prostownik nie ładuje na moim samochodzie na innym tak. I tutaj dochodzę już do kwintesencji problemu- przed naładowaniem akumulatora do pełna nie idzie zamknąć auta pilotem. A po naładowaniu taka czynność jest możliwa. I czy ten cud techniki posiada jakieś zabezpieczenie czy po prostu trzeba wziąć 5 l benzyny i podpalić? Dla mnie jako baby albo coś działa albo nie, a ten centralny niby działa niby nie. Ktoś miał podobny problem ?
    brofran
    Level 39  
    Kamkalaguna wrote:
    Pobiegłam kupić baterie. Wymieniłam nic
    kjbip wrote:
    Wymień akumulator.

To już raczej : reklamuj ten akumulator.
    olekt2002
    Level 30  
    Kamkalaguna wrote:
    Pobiegłam kupić baterie

Do pilota, czy nowy akumulator?
    brofran
    Level 39  
    olekt2002 wrote:
    Do pilota, czy nowy akumulator?
    Po dokładniejszym " przestudiowaniu " postu #1 raczej baterię w pilocie wymieniono. Teraz kolej na wymianę baterii rozruchowej , czyli akumulatora . :D
    Sprzedający używane auta zazwyczaj niesprawne akumulatory oddają nowym nabywcom ( z racji ..... oszczędności). :D
    andrzej lukaszewicz
    Level 40  
    Kamkalaguna wrote:
    Renotaul
    Kamkalaguna wrote:
    Posiadam od roku ten cud techniki.
    Co to jest ten ranotaul?
    A tak poważnie to sprawdź też połączenie linki masy pomiędzy silnikiem a karoserią.
    Kamkalaguna
    Level 2  
    Śmieszki. Kto tylko miał lagunę ten tylko będzie wiedział co czuję 😀 zrobiliśmy wymianke akumulatora. Póki co otwiera sie bez problemu i czasem zamyka z mniejszymi problemami. Z reszta to nie problem bo kto chciałby ukraść lagunę? Dziękuje za pomoc jako zdesperowana baba właścicielka tego cudu techniki mogę jedynie podsunąć pomysł kiedy ci drogi właścicielu nie działa kluczyk od awaryjnego otwierania drzwi. Wydłub kierunkowskaz i zrob zwarcie