Witam,
mam dość nietypowy problem związany z opóźnieniem załączania oświetlenia.
Posiadam sygnalizację świetlną składającą się z 3 świateł czerwonych i 3 świateł białych. Sygnalizacja załączana jest z trzech różnych miejsc gdzie mamy do wyboru albo zapalenie koloru czerwonego albo białego.
Potrzebuje ją tak przerobić aby załączanie świateł występowało w jednym momencie nie zależnie od tego w jakim odstępie czasowym zostaną przyciśnięte przyciski załączające odpowiedni kolor a gasły po pewnym ustalonym czasie.
mam dość nietypowy problem związany z opóźnieniem załączania oświetlenia.
Posiadam sygnalizację świetlną składającą się z 3 świateł czerwonych i 3 świateł białych. Sygnalizacja załączana jest z trzech różnych miejsc gdzie mamy do wyboru albo zapalenie koloru czerwonego albo białego.
Potrzebuje ją tak przerobić aby załączanie świateł występowało w jednym momencie nie zależnie od tego w jakim odstępie czasowym zostaną przyciśnięte przyciski załączające odpowiedni kolor a gasły po pewnym ustalonym czasie.