Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Mondeo 2.0Tdci/2003/combi - Gaśnie w momencie właczania świateł.

12 Sty 2018 00:27 408 2
  • Poziom 1  
    Witam wszystkich i o ratunek proszę!!!!!!!!!!!!Niecałe trzy tygodnie temu kupiłem Forda Mondeo z 2003r o poj.2.0tdci/combi. Do wczoraj wieczora było wszystko ok z nim, zaparkowałem po całym dniu jazdy,zgasiłem,zabezpieczyłem alarmem i już.Za czas jakiś zchodzę żeby jechać,odpalam bez problemu ale gdy prubuje włączyć światła to wtedy zaczyna dziać się coś dziwnego.Po próbie włączenia świateł gaśnie samochód całkiem.Gdy cofam kluczyk w stacyjce na pozycje zero i potem zpowrotem na rozruch to niema kontrolek na desce,nawiewu i szyb.Działa tylko radio i lampka podsufitka.Po przekręceniu kluczyka na pozycjezapłonu i odczekaniu kilku minut można dostrzec jak próbują wskoczyć kontrolki po przez nieregularne pulsowanie aż wkońcu wskakują i można ponownie odpalić auto,jednak gaśnie znowu gdy chcę właczyć światła i tak w kółko.Prubowałem też włączyć światła bez silnika lecz bezskutecznie,działa tylko podświetlenie deski ale bez kontrolek.Co może być przyczyną tak nietypowej usterki?????Czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał???Proszę o jakieś info,będe bardzo zoobowiązany.Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedz. :sm9: Odpowiedz można wysłać też na moją Pocztę: BMV75(malpa)o2.pl
  • Użytkownik usunął konto