Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki wentylator do chłodzenia CPU

WSRH 12 Sty 2018 20:43 372 5
  • #1 12 Sty 2018 20:43
    WSRH
    Poziom 16  

Witam, mam takie chłodzenie

https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-phanteks-ph-tc14pe-ph-tc14pe-or-503423/

ale już wentylator po 5 latach zaczyna dudnić. Co polecacie żeby kupić jako zamiennik? bo oryginału z tego chłodzenia już nie ma... Ważne żeby można było tymi pręcikami zamontować.

Oczywiście 3-pin i 140mm tak jak oryginał. Ważniejsze dla mnie jest wydajność niż cisza. Tak więc nie musi być super cichy, ważne żeby dobrze chłodziło, przynajmniej nie gorzej niż ten co mam. Cena do 70zł

0 5
  • #2 12 Sty 2018 21:33
    ZSuchaR
    Poziom 3  

SilentiumPC Spartan 3 LT
    Fajne chłodzenie, naprawdę ciche i wydajne, sam takowe posiadam.

0
  • #3 12 Sty 2018 21:54
    WSRH
    Poziom 16  

Nic od silentium, bo to tak samo jak bym kupił coś na aliexpress. Tani chinol z naklejką szajsentiumPC.

Poza tym czytaj co ja chcę, sam wentylator bez chłodzenia.

0
  • #4 15 Sty 2018 11:45
    ZSuchaR
    Poziom 3  

Nie sprecyzowałeś tego w swojej wypowiedzi,
    a akurat SPC to bardzo dobra polska firma więc najpierw doucz się trochę zanim coś powiesz :)

0
  • #5 15 Sty 2018 12:22
    Myrasz
    Poziom 19  

WSRH napisał:
    Nic od silentium, bo to tak samo jak bym kupił coś na aliexpress. Tani chinol z naklejką szajsentiumPC.

Poza tym czytaj co ja chcę, sam wentylator bez chłodzenia.

Uuu, widzę że mamy na forum znawcę. No popatrz, a ja mam chłodzenie CPU od SilentumPC (tej samej budowy jak PHANTEKS) od 6 lat i mi nic nie dudni - kto w takim razie kupił chinola? ;)
    Poza tym z tak szeroką wiedzą, trochę wstyd zaśmiecać forum tak banalnym pytaniem, wystarczy wpisać w google lub jakimkolwiek portalu aukcyjnym następującą frazę: phanteks 140mm i po kłopocie oraz rozterkach.

0
  • #6 17 Sty 2018 16:11
    WSRH
    Poziom 16  

No to współczujemy że masz coś od szajsentiumPC

0