Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Ace 2 - Zapełniona pamięć telefonu

walkery 12 Sty 2018 21:19 144 4
  • #1 12 Sty 2018 21:19
    walkery
    Poziom 8  

Witam,

Posiadam telefon Samsung Galaxy Ace 2. Mam taki problem, że jest u mnie zapełniona pamięć urządzenia oraz pamięć usb. Przy próbie wejścia do galerii zdjęć mam komunikat: "Za mało miejsca (0 MB) u w pamięci urządzenia. Usuń niektóre pliki." Natomiast przy podłączeniu telefonu do komputera, tam gdzie jest folder z pamięcią telefonu jest 0 B wolnych z 1,00 GB (na zdjęciu). Gdy przeglądam na komputerze folder Phone, to nie widzę jakiś żadnych dużych plików, a miejsce jest zajęte. Może są jakoś ukryte? Co mogę zrobić, żeby odzyskać wolne miejsce, żeby można było np. chociaż do galerii zdjęć się dostać? Jak wyczyścić to? Dodam, że w pamięci telefonu nie mam poinstalowanych jakiś dodatkowych aplikacji, tylko te od producenta. Inne są na zewnętrznej karcie pamięci sd. Jak wchodzę w telefonie w ustawienia, a następnie pamięć, to pokazuje mi, że w tej pamięci telefonu są jakieś zdjęcia, filmy, prawie 0,9 GB. Chociaż tak naprawdę ich tam nie ma, bo wszelkie zdjęcia mam na karcie sd.
    Telefon jest z oryginalnym oprogramowaniem od producenta Samsung - Android 4.1.2, bez żadnych modyfikacji, stock romów itd.

Zrzut poniżej z komputera:
    Samsung Galaxy Ace 2 - Zapełniona pamięć telefonu

0 4
  • #2 12 Sty 2018 21:53
    makosuu
    Poziom 21  

Wejdź w folder DCIM, włącz pokazywanie ukrytych plików i usuń folder .thumbnails czy jakoś tak.

0
  • #3 13 Sty 2018 12:11
    walkery
    Poziom 8  

makosuu napisał:
    Wejdź w folder DCIM, włącz pokazywanie ukrytych plików i usuń folder .thumbnails czy jakoś tak.
    Dzięki za poradę, ale zainstalowałem w telefonie aplikację CCleaner i dzięki tej aplikacji usunąłem nie potrzebne śmiecie. Ale dzięki za podrzucenie pomysłu, kiedyś wypróbuję.

0
  • #4 13 Sty 2018 17:10
    kemot55
    Poziom 30  

Mnie się kiedyś w tym katalogu tworzył uparcie plik "thumb", który zajmował całe dostępne miejsce. To wpisałem tam plik o dokładnie tej samej nazwie co ten samo-tworzący się tylko z rozmiarem zero. Problem zniknął. Nie mam pojęcia co tworzyło taki twór. Może jakiś wirus, ale przeskanowałem i nic nie znalazło. Po prostu w pewnej chwili też nie mogłem otworzyć galerii.

0
  • #5 13 Sty 2018 17:18
    makosuu
    Poziom 21  

To są miniaturki zdjęć z galerii. Przyspiesza wczytywanie galerii. Absurd ale tak to działa :D

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo