Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor OLED AF8 firmy Sony 2018 wyposażony jest w Dolby Vision i Acoustic Sur

LOCOLOCO 13 Sty 2018 00:38 609 0
 • #1 13 Sty 2018 00:38
  LOCOLOCO
  sprzedawca - konsultant

  Telewizor OLED AF8 firmy Sony 2018 wyposażony jest w Dolby Vision i Acoustic Surface.

  Telewizor OLED AF8 firmy Sony 2018 wyposażony jest w Dolby Vision i Acoustic Sur
  Na targach CES Sony ogłosił swoją nową serię telewizorów OLED w 2018 roku. A8F - AF8 w Europie - ma rozdzielczość 4K, technologię Dolby Vision i Acoustic Surface.

  Sony A8F OLED
  Sony twierdzi, że zeszłoroczny A1 OLED został "bardzo dobrze przyjęty przez klientów i recenzentów", więc dlaczego zmienić wzór ?
  Nowy model OLED bazuje na wielu technologiach wprowadzonych po raz pierwszy przez A1 OLED w zeszłym roku.

  - "Nowa seria AF8 (A8F) odziedziczyła wyjątkowy procesor obrazu Sony XK Extreme 4K HDR oraz technologię powierzchni akustycznych, która zapewnia nie tylko wysoką jakość obrazu, ale i wzbudzający podziw dźwięk" - powiedział Sony.

  Zeszłoroczny A1 OLED przejdzie do sprzedaży w 2018 roku.
  A nowy model A8F poszerza ofertę OLED.

  Telewizor OLED AF8 firmy Sony 2018 wyposażony jest w Dolby Vision i Acoustic Sur
  Sony A8F OLED
  X1 Extreme to Procesor wideo Sony obsługujący wiele formatów HDR, w tym Dolby Vision, natomiast Acoustic Surface to innowacyjna technologia audio wykorzystująca panel OLED jako membranę głośnika, która emituje dźwięk bezpośrednio z ekranu - nie są wymagane żadne głośniki.

  A8F został zbudowany na panelu OLED 2018 w rozdzielczości 4K z precyzyjną regulacją luminancji i koloru, co zapewnia "niezwykle szczegółowy obraz z głęboką czernią, bogatymi i realistycznymi kolorami oraz wyjątkowo szerokim kątem widzenia". Ma również odświeżoną konstrukcję "ze zminimalizowanym stojakiem, który pozwala na umieszczenie go w szerszym zakresie lokalizacji".  Sony A8F OLED
  Sony będzie nadal używać w swoich telewizorach systemu operacyjnego Android TV w 2018 roku. Platforma pozwala odkrywać aplikacje, filmy, gry i inne rzeczy ze sklepu Google Play. A8F ma również wbudowany Chromecast i inne funkcje Google.

  Nowa seria OLED firmy Sony wchodzi na zapchany rynek telewizorów OLED, który stają się coraz bardziej zatłoczony w 2018 roku, gdyż kilka marek pierwszego i drugiego rzędu wchodzi na rynek. Firmy LG, Panasonic, Philips, Grundig, Loewe, Bang & Olufsen, Toshiba i inne również sprzedają telewizory OLED.

  Sony A8F / AF8 będzie dostępne wiosną w rozmiarach 55 i 65 cali.