Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skasowano przez autora z tematu o numerze 3418626

BlueV 13 Sty 2018 02:00 27 0
  • #1 13 Sty 2018 02:00
    BlueV
    Poziom 4  

Trochę nie w temat. Nie przeczytałeś ze zrozumieniem, bądź ja zawile napisałem.
    Dostęp mam do wszystkiego - doba internetu, chodziło mi o wykorzystanie tamtych tranzystorów, czy się nadadzą.

Jak ktoś robił któryś z tych układów z linków 1 postu z innymi tranzystorami, byłbym wdzięczny za jakieś info.
    Uparłem się po prostu na odzysk, jestem człowiekiem idei ;)

Myślałem nad jeszcze innym rozwiązaniem, ale to tylko moja koncepcja - czy realna, myślę, że tak, ale niech wypowie się jakiś "stary wyjadacz" - ktoś kompetentny w zawodzie.. Dokładnie chodzi mi o uśrednianie wartosci, innych metodach. Jest mnóstwo sposobów, jedne trudniejsze, inne mniej. Docelowo myśląc nad tym problemem, wpadłem na bardzo prosty pomysł z zastosowaniem jednego elementu, którego nie widziałem w żadnym tego typu projekcie, a zgłębiam wiedzę w tym temacie już długi czas. Konkretniej - Na przykład w przypadku generatora WN, Mamy wybrany tranzystor, nawinięte trafo. coś nie trybi... Co robimy - zazwyczaj odwijamy/przewijmy zwoje. Ale nie zawsze się tak da a czasami to bardzo dużo roboty (w niektórych przypadkach tr) więc pomyślałem.. rezonator kwarcowy i usrednienie wartosci filtr RC. Co o tym sądzicie? Nie zawsze się to sprawdzi, ale myślę że spróbować warto, jak mamy xxx z kolei problem.

Pozdrawiam!

----
    Skasowano z tematu: Zamienniki/dobór tranzystorów w układach impulsowych.
    przez BlueV dnia 13 Sty 2018 02:02

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo