Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamerka Internetowa

Suchy48 12 Aug 2005 23:00 1614 7
    Suchy48
    Level 14  
    Mam kamerke internetowa i mam problem bo nie moge sie z nikim polonczyc probowalem w roznych programach miedzy innymi w Tlen,Yahoo Massanger i nie moglo sie połaczyc jesli ma ktos sprawdzony program lub wie jak to zrobic to prosil bym o wytlumacznie lub nazwe programu
    zapomnialem dodac ze mam Zablokowane p2p na skypie moge rozmawiac nawet z USA
  • Helpful post
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Suchy48 wrote:
    mam Zablokowane p2p na skypie

Przyznaję, że nie rozumiem tego zdania. Co Skype ma wspólnego z p2p?
    Suchy48
    Level 14  
    skype do laczenia wykorzystuje p2p na wszystkich innych programach mam zablokownane porty a odziwo na skypie moge przesylac pliki i laczyc sie p2p na gg jak chce przeslac wyskakuje mi ze obie strony znajduja sie poza firewall
    Suchy48
    Level 14  
    sciagnalem latki do skype ale jest problem bo mam win 98 a tam latka vskype wymaga win 2000 lub xp czy jest mozliwosc zeby ta latka poszla na win 98 :?:
  • Helpful post
    donkaroluss
    Level 12  
    Jak Skype Ci chodzi na 98, to czemu by nie spróbować dołączyć do niego wtyczki?! W wogólę Skype jest przeznaczony na XP i 2000, ale jak widzisz śmiga też na 98. Spróbuj! Pozdro.
    pawem1
    Level 25  
    sprawdz programy typu "proxy tunnel" takie jak: Your Freedom, socks cap, itd. itp.