Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Aplikacja ze sklepu Windows 10 - Przeniesienie gry Windows 10

cinekpolska 13 Jan 2018 15:05 1242 4
    cinekpolska
    Level 7  
    Witam, mam problem. Mianowicie chodzi o to, że posiadam Windows 10 i gram w grę Candy Rush (Jest ona domyślnie zainstalowaną aplikacją) i posiadam tam 1010 poziom. Chciałbym sformatować komputer i nie chciałbym pozbyć się takiego poziomu. Mógłbym jakoś zapisać ten poziom? Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam Marcin.
    Pedros050
    Level 43  
    Witam. Konto Microsoft założone? To może ci nie skasuje poziomu chociaż mało prawdopodobne?
    cinekpolska
    Level 7  
    PITERRR wrote:
    Witam. Konto Microsoft założone? To może ci nie skasuje poziomu chociaż mało prawdopodobne?

Tak, konto Microsoft założone
    dance251
    Level 31  
    Jeśli się nie mylę to zapis ustawień powinien być na dysku C:\Użytkownicy\ NazwaUżytkownika i tam powinien być folder z zapisem gry, który można skopiować. Tak kiedyś robiłem jak miałem konto na Steam, nie wiem czy w przypadku Microsoft też tak jest ale niech Kolega spróbuje.
    cinekpolska
    Level 7  
    dance251 wrote:
    Jeśli się nie mylę to zapis ustawień powinien być na dysku C:\Użytkownicy\ NazwaUżytkownika i tam powinien być folder z zapisem gry, który można skopiować. Tak kiedyś robiłem jak miałem konto na Steam, nie wiem czy w przypadku Microsoft też tak jest ale niech Kolega spróbuje.

Niestety żadnego folderu nie ma z tą grą :/