Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 7; Tryb awaryjny.

RyszardKorb 13 Sty 2018 18:57 252 3
  • #1 13 Sty 2018 18:57
    RyszardKorb
    Poziom 2  

Mam zainstalowany Win 7 Prof na komputerze Dell Latitude 3550, NOD 32. Ostatnio złapałem wirusa "Ukash". Zgodnie ze wskazówkami wyłączyłem domową sieś sieć WiFi i przeszedłem w tryb awaryjny (poprzez msconfig/rozruch - wybór: bezpieczny rozruch). Niestety w trybie tym komputer nie startuje (ładowane są pliki Windowsa, następnie pojawia się ekran startowy Windowsa z komunikatem: "czekaj" i po 3-5 sek następuje restart komputera), Proszę o podpowiedź, co w tej sytuacji zrobić.

0 3
  • #3 14 Sty 2018 22:29
    RyszardKorb
    Poziom 2  

Dziękuję za wskazówki, lecz niestety w mojej sytuacji nie dało się ich zastosować, z tego powodu, że po załączeniu komputera, pracował on jak "perpetum mobile" t. zn. jedyny klawisz na jaki reaguje to przycisk "Wyłączenie zasilanie". Jak pisałem wcześniej, tryb awaryjny próbuje startować, lecz się "wykrzacza" i następuje restart laptopa (w międzyczasie nie mam dostępu do pulpitu, klawiatury ani do wiersza poleceń).

0
  • #4 14 Sty 2018 22:32
    Kolobos
    Spec od komputerów

Naciskaj klawisz wejscia do biosu jeszcze przed wlaczeniem i jak sie wlaczy bios to ustaw bootowanie z usb/cd czy co tam masz i wykonaj to co podalem.

0