Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak zamontować system alarmowy LQ090 w Citroën Berlingo Van?

flips1 12 Jan 2018 21:35 870 5
Optex
    flips1
    Level 10  
    Potrzebuje pomocy w podłączeniu alarmu w moim Berlingo van 2013r , może już ktoś dokładał alarm i posiada jakieś schematy które by mi ułatwiły montaż , auto posiada fabryczny centralny zamek ale nie ma alarmu a bardzo mi na nim zależy.

Wszelkie sugestie mile widziane

Moderated By CameR:

Wydzielono z https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1334328.html
    Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Optex
  • Helpful post
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    Montaż tego systemu alarmowego LQ090 w Berlingo 2013r nie będzie dla Ciebie łatwy.
    Jak w Twojej wersji samochodu działa centralny zamek ?
    Jest jedno - strefowy czy wymaga podwójnego "kliknięcia" aby otworzyć całe auto ?
    Każdą żarówkę kierunkowskazów musisz odseparować diodami,
    Podobnie z drzwiami - wszystkie osobno trzeba separować diodami.
    Sterowanie fabrycznym centralnym zamkiem z dodatkowego alarmu w tym samochodzie nie jest proste.
    Do tego rocznika najłatwiej byłoby zamontować alarm współpracujący z magistralą CAN samochodu.
  • Optex
  • Helpful post
    CameR

Moderator of Vehicle Security
    flips1 wrote:
    nie wystarczy zrobić jak jest opisane w tym poście ?

Nie w tym roczniku.
    flips1 wrote:
    jaki alarm będzie najprostszy do założenia w tym berlingo

Współpracujący z magistralą CAN.
    cappy121212
    Level 10  
    Montowałem do takiego berlingo ostatnio alarm tak jak powiedział CameR montaż analoga w tym aucie to słaby pomysł ja montowałem akurat ampio can. Do podpięcia +12v, masa, sterowanie kierunkami impulsowe, can h i can L jeśli zamkiem nie ma sterować seryjny pilot to otwarcie i zamknięcie realizuje jeden przewód niebieski pod przyciskiem na konsoli środkowej. Alarmy can nie gryzą i z reguły montaż i eksploatacja są prostsze.
    flips1
    Level 10  
    Dałem sobie spokój z tą chińszczyzną i zamontowałem Cobra 4600 został dostarczony z pełną instrukcją montażu ,
    Działa wszystko z oryginalnego pilota ,
    Montaż dosyć prosty.