Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 807 - Wielokrotne wypadanie zapłonu

14 Sty 2018 11:57 1356 8
  • Poziom 10  
    Witam jak w temacie pacjent Peugeot 807 2,2 158 km Lpg Optima nano
    podczas jazdy szarpnął raz silnik i zapalił się check engine brak mocy ledwo jechał komputer pokładowy pokazał catalytic converter fault ,
    wywaliło mi błąd p0300 , kupiłem nową cewkę , świece założyłem nowe stare 3 szt wyglądały jak zalane benzyną nic efekt ten sam silnik rzuca na benzynie na lpg pracuje normalnie podejrzewam że posypały mi się mapy benzyny jak zresetować komputer
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Temat rozwiązany zamykam
  • Poziom 41  
    Może napisz co powodowało problem?
  • Poziom 2  
    Warto byłoby się podzielić sukcesem. Po to pisałeś na forum by uzyskać pomoc, a sam nie dzielisz się talentem
  • Poziom 10  
    Uszkodzony wtryskiwacz , ale nie koniec problemów z tym autem wentylatory działają jak mu się podoba raz chodzi raz nie podejrzewam konsolę , problem z drzwiami podczas jazdy zapalają się otwarte drzwi podejrzany micro stycznik w zamku drzwi , i na koniec czujnik cofania prawy wewnętrzny zalany wodą jak to cholerstwo wyjąć bez zdejmowania zderzaka , ciężko dostępny
  • Poziom 35  
    Odpalanie wentylatorów chłodnicy jest odpowiedzialny BSM. Tylko kwestia czy on działa jak chce czy rozkazów nie dostaje.
    Demontaż zderzaka nie jest wybitnie trudny w tym aucie...
  • Poziom 10  
    A za drzwi co odpowiada bo wymiana micro styków nie pomogła nadal podczas jazdy pokazuje otwarte przednie drzwi lewe i prawe jednocześnie , na dodatek nie zapamiętuję ustawień radia i konsoli od wentylatorów klimy , a i jeszcze jeden mankament jak by było mało ich w tym aucie spryskiwacze szyby przedniej działają tylko wtedy gdy włączy się tylne , włączam na przód to tylko słychać silniczek płynu brak , BSM jeszcze nie wymieniałem
  • Poziom 35  
    BSI to główny moduł, on dostaje informacje z COM2000 (przełącznik przy kierownicy), do niego łączy się sterownik klimatyzacji.

Więc sprawdzić połączenia wtyczek, ale możliwe że z BSI są problemy. Bo informacja z drzwi idzie do BSI.
  • Poziom 10  
    Wszystkie wtyczki sprawdziłem wypiłem przeczyściłem bez zmian