Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rozłączanie internetu podczas pisania na klawiaturze bezprzewodowej

davidstar 14 Jan 2018 18:08 633 3
 • #1
  davidstar
  Level 13  
  Klawiatura logitech k270, baterie wymieniłem jest to samo

  Piszę piszę i nagle mnie rozłącza w sensie musze znowu najechać kursorem na okienko w którym pisze, innym razem pisze piszę rozłącza internet (i słychac ten sygnał beep beep). O co chodzi? Ktoś potrafi mi pomóc? Sama myszką moge robić wszystko, nigdy mnie nie rozłącza.
 • #2
  kiko80
  Level 27  
  Więcej szczegółów jak internet podłączony, jak mysz, jaka klawiatura, co za komputer router
 • #3
  djtommy
  Level 24  
  Pierwszy problem z przeskakiwaniem okienka to wygląda na kwestie kursora. Wyłącz myszkę i sprawdź czy będzie przeskakiwać. Druga kwestia czyli rozłączanie internetu, zacząłbym od podłączenia innej myszki i klawiatury żeby wykluczyć powodowanie problemu przez myszkę/klawiaturę.
  Fajnie by było gdybyś napisał jaki system i resztę rzeczy które kiko80 wymienił.
 • #4
  davidstar
  Level 13  
  Internet radiowy, przez router który jest przez ścianę w drugim pokoju. Odległość routera od kompa nie licząc ściany to ok. 1 m. Router TL -WR841N. Win 7 Professional service pack 1 64 bity, procek Intel Pnetium CPU G640 2.80 GHz, RAM 4 GB.
  Myszka i klawiatura bezprzewodowa Logitech K270. Moduł wpięty do gniazda USB (z przodu kompa , nie wiem czy ma to jakieś znaczenie czy z przodu czy z tyłu, ale z tyłu też był i było tak samo).
  Na szczęście mam myszka na kablu, to pokombinuje z tym. Z klawiaturą będzie problem.
  Teraz napisałem ten tekst i nie było zadnych problemów. Wiecie to nie jest problem na zawołanie. teraz pisze i jest ok , bede pisał o 23 i moga być problemy. Jak tylko problem sie pojawi to podmienie myszki.

  Ps. Dzięki za zainteresowanie problemem.