Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Siemens SN66E000EU - nie reaguje na żadne przyciski na panelu

Grzegorz Czapka 15 Jan 2018 17:38 2910 4
SterControl
    Grzegorz Czapka
    Level 6  
    Dzień dobry.

Po włączeniu zmywarki do sieci, sama próbuje wypompowywać wodę, nie reaguje na żadne przyciski na panelu. Przy otwartych i zamkniętych drzwiach, nie ma żadnej innej reakcji. Gdzie leży przyczyna awarii?
  • SterControl
  • SterControl
    Grzegorz Czapka
    Level 6  
    Dziękuję za podpowiedź, co robić. Zmywarkę mam w zabudowie, muszę ją wyciągnąć z mebli, czy jest jakiś inny sposób? miałem wcześniej kilka awarii, z którymi sobie poradziłem,tym razem jednak wywiesiłem póki co białą flagę. Dziwne w tym przypadku jest to, że całkowity brak jest jakiejkolwiek możliwości sterowania urządzeniem, nie działa żaden przycisk na pulpicie, nie można nawet wyłączyć zmywarki, samoczynnie włącza się pompa odprowadzająca wodę, która jednak nic nie odpompowuje, tylko mieli pozostałość wody kilkadziesiąt sekund, po czym samoczynnie wyłącza się i po kilku sekundach, włącza się od nowa. Tak dzieje się na okrągło, dodatkowo świeci się czerwony kran na pulpicie, żadna sekwencja przycisków, która umożliwiałaby restart urządzenia, w tym przypadku nie działa.
    Grzegorz Czapka
    Level 6  
    Poczytam i dziękuję za informację. Muszę jeszcze trochę się nagimnastykować, żeby wyciągnąć zmywarkę z mebli :-)