Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Intel celeron windows 7 64bit - Prawdopodobieństwo zainfekowanie wirusem

KrzychPL 16 Sty 2018 19:28 246 6
 • #2 16 Sty 2018 20:07
  dt1
  Moderator - Komputery Serwis

  Witaj. Teraz po tym wszystkim, co zrobiłeś uruchom FRST, tym razem nie zmieniaj żadnej opcji, zrób jeszcze jeden skan i wrzuć FRST oraz Addition.

  0
 • #4 16 Sty 2018 20:28
  dt1
  Moderator - Komputery Serwis

  Cytat:
  The device, \Device\Harddisk0\DR0, has a bad block.

  http://crystalmark.info/redirect.php?product=CrystalDiskInfo

  W międzyczasie pobierz jeszcze ten program, rozciągnij tabelkę tak, żeby było wszystkie informacje o dysku widać i zrób zrzut ekranu.

  [edit]

  Sam system nie wygląda na zainfekowany (po odinstalowaniu Driver Booster większość wpisów, które bym wrzucił do Fixlist zniknie).

  Możesz też pozbyć się pirackiego malwarebytes. Instalowanie pirackiej wersji oprogramowania antywirusowego nie jest specjalnie przemyślanym posunięciem - program antywirusowy ma dostęp do dużej części "wrażliwych" stref systemu, a mając nielegalną/modyfikowaną wersję nie jesteś w stanie ocenić, czy nie jest ona zmodyfikowana w podły sposób na wersję szkodliwą. Bo domyślam się, że nie jesteś pewny, co twórcy owej lewizny zrobili, aby program u Ciebie działał za darmo, prawda? :)

  0
 • #6 16 Sty 2018 20:59
  Kolobos
  Spec od komputerów

  Dysk do wymiany.

  0
 • #7 16 Sty 2018 21:14
  dt1
  Moderator - Komputery Serwis

  W idealnym przypadku - dysk do wymiany.
  Można też próbować naprawić (remapować) uszkodzone sektory. Dysk być może da się jeszcze używać (krócej czy dłużej, nie da się przewidzieć). Nawet jeśli da się remapować te sektory, dysk taki nie będzie mógł być traktowany jako niezawodny (będzie należało się liczyć z możliwością awarii i utraty danych).

  0