Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta sieciowa nie "Połączenie lokalne 2" nie ma poprawnej konfigur pr

l3w4r 16 Sty 2018 21:20 348 4
  • #1 16 Sty 2018 21:20
    l3w4r
    Poziom 3  

Jako iż nie znalazłem rozwiązania na innych tematach założyłem ten. Otoż po automatycznej aktualizacji systemu windows 10 --13/14 stycznia po ponownym wlączeniu komputera zauważyłam brak internetu. Internet czerpie od orange przez modem huawei e3372. Otoż z tego co podaje modem czyli sie swieci oznacza to ze jwst połączony z siecia niestety komputer chyba niw ma do niej dostępu w właściwościach sieci jest napisane "połączenie (IPv4/IPv6): Połączono z nieznana sieć, brak ruchu" gdy klikam na rozwiazanie problemu jest napisane ze karta sieciowa nie ma poprawbej konfiguracji protokołu ip. W wierszu polecenia nie działają mi komendy ipconfig /renew czy ipconfig /release pisze że nie moge przeprowadzic żadnej operacji na ethernet gdy "media disconnected. Dzwonilem do orange niestety nie umieją pomóc. zapomnialem dodac ze komputer wykrywa modem ale nie wykrywa go chociazby orange connection manager a strona administracyjna jest niedostępna a ip mam ustawione na wyszukiwanie automatyczne Karta sieciowa nie "Połączenie lokalne 2" nie ma poprawnej konfigur prBez tyt...png Download (46.88 kB)

0 4
  • #2 16 Sty 2018 21:37
    563113
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 16 Sty 2018 21:53
    l3w4r
    Poziom 3  

kpp_jacek napisał:
    O ile nie jest to kolejny "prezent" od MS, to na stronie producenta modemu/w sieci poszukałbym informacji o problemach po tej poprawce. Drugi krok to odinstalować wszystko co jest związane z obsługą tego modemu i zaczął instalację od początku. Ewentualnie spróbować ustawić adres, bramę i serwery na piechotę.

Jaki adres mam ustawic brame i te serwery

0
  • #5 16 Sty 2018 22:40
    l3w4r
    Poziom 3  

I wszystko działa dzięki wielkie 😗

0