Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fabryczne radio w Skodzie - wymiana

Daniel214X 17 Jan 2018 17:59 3840 5
    Daniel214X
    Level 5  
    Witam!
    Na zdjęciu które dodałem jest fabryczne radio w Skoda Fabia I 2003r. Mam zamiar wymianę tego radia na inne. Pytanie brzmi, jeżeli je wyciągnę to jest możliwość kupienia takiej ramki na to nowe radio? I czy jest może jakiś sposób na wyciągnięcie tego radia fabrycznego bez specjalnych kluczyków czy po prostu dokupić te kluczyki?
    Z góry dzięki!
    rnb_bolii
    Level 38  
    Witam. Są dostępne takie ramki, maskownice.
    Daniel214X
    Level 5  
    Poszperałem trochę w necie i znalazłem taką maskownicę, dzięki.
    rnb_bolii
    Level 38  
    Jeżeli zmienisz radio musisz zakupić separator antenowy. Całe komplety sa dostępne na "aledrogo". Ramka, klucze, wtyk iso(zmiana plusa) i separator.
    Daniel214X
    Level 5  
    Z tego co widzę nie jest to droga rzecz. Z tego co gdzieś widziałem trzeba będzie złącze ISO kupić? Gdzieś się natknąłem na to. Jeszcze pytanie o te kluczyki, czy jest możliwość wyciągnięcia bez czy ciężko będzie?
    rnb_bolii
    Level 38  
    Ogolnie nie trzeba kupować złącza iso. One jest, ale trzeba zanienić miejscami plusy. Da rade wyjąć radio bez orginalnych kluczy, ale trzeba troche pogmerać. Zawsze możesz podjechać do jakiegoś serwisu car audio i poprosić serwisanta o wyjęcie radia. Myśle że raczej nic nie skasuje za tak prostą usługe.