Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Sharp lc32sb25e - Wyszukuje kana造 bez obrazu - jest sam dzwi瘯

@rti 17 Sty 2018 20:52 261 11
  • #1 17 Sty 2018 20:52
    @rti
    Poziom 21  

Witam. Jak w opisie. TV wyszukuje kana造 cyfrowe oraz kana造 analogowe ale na wszystkich cyfrowych i wi瘯szo軼i analogowych nie ma obrazu. Jak to jest mo磧iwe? Oczywi軼ie menu na ekranie widz oraz numer programu. Nie ma jednak tre軼i. W ustawieniach jest wybrana Polska zar闚no jako j瞛yk MENU jak i lokalizacja. Pr鏏owa貫m wybra te inne kraje ale niestety bezskutecznie. Co mo瞠 by przyczyn takiego zachowania tego TV?

0 11
  • #2 17 Sty 2018 20:59
    rnb_bolii
    Poziom 32  

Witam. Tv nie posiada mpeg4.

0
  • #3 17 Sty 2018 21:08
    W這dzimierz Wojtiuk
    Poziom 27  

To ja spytam o 廝鏚這 (sygna逝) TV, czy to czasem nie jest kabl闚ka?

0
  • #4 17 Sty 2018 21:08
    @rti
    Poziom 21  

No ale analogowe powinny dzia豉 bez problemu. Przecie nie s w 瘸den spos鏏 zakodowane. Co do MPG4 to mnie zaskoczyli軼ie 瞠 si wy這篡貫m na takiej oczywistej rzeczy.

Tak 廝鏚貫m sygna逝 jest kabl闚ka w kt鏎ej s kana造 analogowe oraz kana造 cyfrowe zakodowane w MPG4.

0
  • #5 17 Sty 2018 21:12
    W這dzimierz Wojtiuk
    Poziom 27  

@rti napisa:
    Tak 廝鏚貫m sygna逝 jest kabl闚ka

a TV nie posiada tunera DVB-C i tyle!
    (+ jeszcze kabl闚kowe kodowania do sprawdzenia u operatora).

0
  • #6 17 Sty 2018 21:18
    @rti
    Poziom 21  

No ale analogi? Do tej samej kabl闚ki jest podpi皻y 20 letni CRT i znajduje wszystkie analogowe programy bez problemu. A ten je znajduje ale bez obrazu tak jak w przypadku program闚 cyfrowych. Dlaczego?

0
  • #9 17 Sty 2018 22:47
    @rti
    Poziom 21  

Ale ja wspomina貫m wy瞠j 瞠 w tej kabl闚ce s analogowe kana造. Wszystkie odbiorniki kt鏎e s wpi皻e pocz患szy od starego CRT ko鎍zywszy na nowym szajsungu z MPG4 widz te programy. Oczywi軼ie te z dekoderem widza te cyfrowe a stary CRT widzi tylko te analogowe.

Nikt nie wyja郾i dlaczego nie mam analogowych kana堯w? Przecie tutaj dekoder nie ma nic do rzeczy. Nawet jak mam podpi皻y zew. dekoder to nie mam kana堯w analogowych kt鏎e chcia豚ym ogl康a.

0
  • #10 21 Sty 2018 15:00
    Adewag
    Poziom 20  

[quote="@rti"]Witam. Jak w opisie. TV wyszukuje kana造 cyfrowe oraz kana造 analogowe ale na wszystkich cyfrowych i wi瘯szo軼i analogowych nie ma obrazu.

Czy to znaczy 瞠 " mniejsza" cz窷 wyszukanych kana堯w analogowych ma obraz?

0
  • #11 21 Sty 2018 17:12
    @rti
    Poziom 21  

Kana堯w analogowych jest 37 - tyle znajduj wszystkie odbiorniki. Na tym Sharpie z 37 obraz jest na 3. na pozosta造ch jest czarne t這 tak jak na kana豉ch cyfrowych.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
TME Logo