Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio Swing - Co dokupić aby było wejście USB i czytnik kart?

WIT-AWKA 18 Sty 2018 14:26 1104 4
  • #1 18 Sty 2018 14:26
    WIT-AWKA
    Poziom 9  

Posiadam radio Swing w Skodzie Fabii II. Radyjko posiada z podłączonych wejść zewnętrznych tylko AUX umieszczone pod łokietnikiem.
    Co muszę kupić aby podłączyć od tyłu radyjka wejście na czytnik kart SD i USB?
    Czy po podłączeniu wymaganych "przejściówek" konieczna jest ingerencja w oprogramowanie radia (VAG)? Jeśli tak i nie ma innej opcji to muszę zlecić ta operację.
    Czy korzystanie z tych dodatkowych wejść, które zamierzam podłączyć, spowoduje odtwarzanie dźwięku z gorsza jakością niż z nośnika CD?

Bardzo proszę o informacje i z góry dziękuję za pomoc.

0 4
  • #2 15 Mar 2018 20:59
    WIT-AWKA
    Poziom 9  

Czy ktoś z forumowiczów zna odpowiedź na pytanie w temacie?

0
  • #3 16 Mar 2018 19:12
    SZYMON BYDGOSZCZ
    Poziom 35  

WIT-AWKA napisał:
    Czy ktoś z forumowiczów zna odpowiedź na pytanie w temacie?

Tak.

Kup emulator zmieniarki i po temacie.

0
  • #4 16 Mar 2018 19:18
    WIT-AWKA
    Poziom 9  

Dzięki. Brakowało mi tego słowa. Szukałem w przejściówkach.

1
  • #5 15 Sty 2019 18:20
    WIT-AWKA
    Poziom 9  

Kupiłem emulator i musiałem go odesłać do sprzedawcy. Okazało się, że nie jest do końca kompatybilny do mojego auta. 2014 rok produkcji mego auta - to widocznie zbyt "nowy" samochód aby ktoś opracował już emulator. Żaden z emulatorów dostępnych w sprzedaży nie obsługuje mojego ani nowszego rocznika.
    Po podłączeniu emulator nie mógł zaskoczyć i zacząć odtwarzać pliki z SD albo z USB. Musiałem kilka, kilkanaście albo i kilkadziesiąt razy włączać i wyłączać emulator aby zaskoczył. Jak już zaskoczył to grał super. Jakość dźwięku rewelacyjna, nie do odróżnienia od CD. Nieraz udało się włączyć za pierwszym razem ale to były nieliczne przypadki.
    Dodatkowo zewnętrzne wejście audio też miał w innym miejscu podłączone bo nie działało wcale.
    Pozostaje mi oczekiwać aż pojawią się modele pasujące do Fabii II z 2014 roku z Radiem Swing.
    Nie zamykam jeszcze tematu przez niedługi czas bo może, ktoś mi jeszcze coś podpowie albo zna model, który będzie mi pasował.

0