Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć bluetooth do tv lg

aro383 18 Sty 2018 16:58 2124 3
  • #1 18 Sty 2018 16:58
    aro383
    Poziom 5  

Witam mam tv lg model 55LH615V-ZE który nie posiada bluetooth problem polega na tym że mam do niego sundbar podłączony teraz kablem hdmi co nie wygląda najlepiej dlatego że tv wisi na scianie i tylko ten jeden kabelek zwisa z pod niego więc mam pytanie czy jest możliwośc podłączna do tv jakiegoś bluetooth który się zparuje z sundbarem. Dodam że próbowałem juz taki bluetooth do usb ale tv go nie rozpoznał chyba dlatego że tv ma tylko usb in a musi być chyba out. Proszę o sprawdzone sposoby a nie spekulacje. Pozdrawiam i dzięki..

0 3
  • #2 18 Sty 2018 17:28
    mladenick
    Poziom 13  

musisz kupić nadajnik bluetooth z jack, wpinasz nadajnik do USB ( tylko w celu zasilania nadajnika ) a wtyczkę jack w gniazdo słuchawek tv po czym parujesz urządzenia

1
  • #3 20 Sty 2018 17:13
    aro383
    Poziom 5  

mladenick dzięki za odp. po przeczytaniu twojej odp. zamówiłem taki bluetooth ale po przemyśleniu doszłem do wniosku że popełniłem błąd dlatego że teraz gdy włanczam sundbara automatycznie wycisza mi się tv a sposób który opisałeś będe za każdym razem musiał przełanczać w opcjach co już nie jest tak fajne ale dzięki no i jestem prawie 40 zł w plecy.

0
  • #4 20 Sty 2018 23:25
    mladenick
    Poziom 13  

NIe rozumiem tylko po co saundbar, skoro chcesz używać go tylko czasami, jeżeli masz saundbar, to działa wtedy kiedy tv jest włączony, przynajmniej ja tak mam i nie mam powodu żeby go przełanczać,
    No i 40 zł za adapter to trochę przepłaciłeś, taki za 15 zł zrobił by dokładnie tę samą robotę, przesyła tylko sygnał bez zmian.

0