Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak udostępnić neostrade na 2 kompie Z LIMITEM TRANSFERU

13 Sie 2005 14:37 1298 9
  • Poziom 15  
    Otóż mam pytanie jak to zrobić. Neo podłączone do XP SP2 i udostępnione (wszystko działa ) dla 2003 Enterprise ( komp brata) i tu mam pytanie jak mogęograniczyć transfer aby brat mi nie zamulał łącza poprzez óżne tam downloadery p2p itd ??
  • Poziom 16  
    zablokoj mu porty!! najprosciej :)
    pozdrawiam
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    programik do sterowania pasmem, bo blokowanie portow nic nie da :), a najlepiej z bratem porozmawiac aby ustawil u siebie limity polaczen na p2p :)
  • Poziom 15  
    poproszę o nazwę programu, rozmowy nic nie dają...
  • Poziom 13  
    BWMeter [bardzo rozbudowany] lub Bandwitch Controller
  • Poziom 16  
    Ja proponuje NetLimiter.
  • Poziom 10  
    Własnie mam podobny problem! I mam netlimitera ale u mnie na komputerze, i on ograniczy tylko wylacznie moj transfer. Jaj jestem podlaczony do routera asmax poprzez ethernet. Natomiast jeszcze 2 komputery sa podlaczone przez WLAN. I im chcialbym ograniczyc transfer :D . NEtlimitea u nich musilabym instaliowac, ale w pewnym momencie zczaili by sie. Czy moge sterowac transferem na routerze?
  • Poziom 16  
    Legutas napisał:
    Własnie mam podobny problem! I mam netlimitera ale u mnie na komputerze, i on ograniczy tylko wylacznie moj transfer. Jaj jestem podlaczony do routera asmax poprzez ethernet. Natomiast jeszcze 2 komputery sa podlaczone przez WLAN. I im chcialbym ograniczyc transfer :D . NEtlimitea u nich musilabym instaliowac, ale w pewnym momencie zczaili by się. Czy moge sterowac transferem na routerze?

jezeli Twój asmax oferuje takie możliwości to tak :)
    a jeżeli nie no to niestety
    zmontuj sobie jakis routerek ze starego kompa ( nawet 486 )
    z jakimś prostym systemem typu mini linux lub bsd
    np http://www.m0n0.ch/wall/downloads.php
  • Poziom 10  
    To troche wtopnie, bo natspeny komp w domu, to lekko pobor pradu.... Ale jakb yktos cos dobrego wymyslil , to prosze o info, bo niedlugo chyba deotne tych sasiadow ;)