Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Internet rozłącza się co jakiś czas.

vaynee 18 Sty 2018 20:21 201 1
  • #1 18 Sty 2018 20:21
    vaynee
    Poziom 6  

Witam.
    Ostatnio mam problem ze swoim internetem stacjonarnym z Orange. Od pewnego czasu (tj. 1-2 miesiące) zdarzają się sytuacje w których Internet zaczyna się rozłączać. Gdy w takich sytuacjach próbuje połączyć się spowrotem, czasami jestem znowu połączony na 2, 5, 10 a nawet jakieś 30 minut lub więcej (czasami nie chce się połączyć w ogóle). Potem internet znowu się rozłącza. Przez następny dzień lub kilka dni mam wciąż problem z takim rozłączaniem się internetu. Potem sytuacja się poprawia i internet znowu działa bezproblemowo. Jednak po jakimś czasie (ostatnio był to ponad tydzien) wszystko zaczyna się powtarzać. Zauważyłem też że za każdym razem gdy pojawia się ten problem, na zewnątrz strasznie wieje wiatr. Mam wrażenie że nie jest to przypadkowe.
    Nie znam się na tym dlatego piszę tutaj z nadzieją że ktoś jest w stanie wyjaśnić mi w czym jest problem. Może być problem z moim modemem czy raczej coś nie tak na liniach?
    Internet z orange do 10 mb
    Z góry dziękuję za pomoc.

0 1
  • #2 19 Sty 2018 07:45
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Co tam za modem/router posiadasz na tej linii? Jakie parametry synchronizacji? Zgłaszałeś problem u dostawcy?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo