Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wzmacniacz YAMAHA AX-870

Pixelmen 13 Aug 2005 14:45 5409 4
    Pixelmen
    Level 23  
    Witam
    Zamówiłem wzmacniacz Yamaha ax-870, bedzie on grał z kolumnami ALTUS 300, przedtem miałem pioneera a-656...

Prosze was o opinie na temat tej Yahamy, mam zarazem pytanie czy posiada ona wejście opytczne, lub coaxialne...?
    Bo jestem zainteresowny kupnem zmieniarki na 5cd yamahy, ona posiada wyjście optyczne i wydaje mi się ze warto by było to wykorzystać...

pozdrawiam

pixel87
    netoperek2
    Level 15  
    Witam.
    Tutaj zamieszczam opinie jednego z użytkowników takiego modelu:
    "A wiec ten pieczyk gra calkiem calkiem , ja kupilem go po bardzo okzayjnej cenie w naprawde swietnym stanie , jedyne co w nim zauwazam niepokojacego to to ze na moich nowych kolumnach jamo 707i sygnal zaczyna dostawac znieksztalcen juz powzej 2/3 galki wzmaka ale nie wiem czy to nie wina zaslabych kolumn , ten wzmacniacz naglosnil 100m2 na altusach 300 w sklepie RTV grajc na 3/4 galki i altusy skakaly juz poteznie bylo na tyle glosno ze trzeba by bylo do siebie krzyczec glosno :) to naprawde uniwerslany piecyk a przy dobrej jakosci kolumnach pokazuje takze swoja kulture dzwieku , nadal go jeszcze odkrywam gdzy kupilem pod koniec tych wkacji i mysle ze to niezly zakup , poztym jest funkcjonalny ma sporo wyjsc rec out selector a poztym wyjscie wejscie (main-preout) pozwalajace mu pracowac albo jako koncowka mocy albo jako przedwzmacniacz
    Dzwiek podaje z kulura bez konkretnych podkolorowan i nawet znosi niezle jakies dodatkowe podbicia z urzadzen beadcych zrodlem dzwieku np komputer oczywiscie w graniacach przywoitosci i odpowiedniej mocy ......"
    To chyba wystarczy???:D
    Pixelmen
    Level 23  
    Witam
    Tak, znalazłem też tą opinie na forum audiostereo...ale to nic;) dzięki za poświęcenie...

-> Do netoperek2
    A ty znasz ten wzmacniacz?? Może już go słyszałeś, albo wiesz coś więcej o nim, niż podstawowe dane..?

Sprawa wejść /czy ma opytczne, lub coaxialne/ nadal nie roztrzygnięta...czekam na odpowiedzi!

pozdr

pixel
    netoperek2
    Level 15  
    Witam.
    Niestety nie miałem z tym modelem do czynienia,ale moze uda mi sie załatwić specyfikacje tego modelu to ci podeśle.

Pozdrawiam.
    Pixelmen
    Level 23  
    witam
    Własnie dzisiaj otrzymałem mój upragniony wzmacniacz yamaha ax-870, troche na niego czekałem i troche zapłaciłem............ale uwiezcie mi ....WARTO!
    a-656 to sie może schować...
    Dźwiek w porównaniu do a-656, to bajka, a o basie to nie wspomne...jest miażdżący.

Teraz szukam cd yamahy, puki co jade na dvd manty ale i teraz jest nieźle...

pozdrawiam
    pixel