Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Navi 900 - wyprowadzenie wyjść RCA?

Kłosiol 19 Sty 2018 00:03 891 3
  • #1 19 Sty 2018 00:03
    Kłosiol
    Poziom 29  

Cześć,

Potrzebuje wyprowadzić 2 pary wyjść RCA z radia Opel Navi 900. ( Navi 600 i 900 to to samo tylko z innym softem ).
    Nie chce żadnych konwerterów sygnału na RCA i wzmacniaczy z High Input...
    Narazie nie wyjąłem radia z auta i nie wiem co siedzi w środku.
    Czy ktoś coś może pomóc? Jakiś schemat?

Pozdrawiam.

0 3
  • #2 27 Sty 2018 00:45
    LWD11
    Poziom 29  

Dlaczego nie chcesz użyć konwertera ? Do czego chcesz podłączyć sygnał audio ? Myśle że do wzmacniacza, co ma napędzać ?

0
  • #3 29 Sty 2018 08:49
    Kłosiol
    Poziom 29  

Konwerter = słaba jakość dźwięku...szumy, zakłócenia, przydźwięki itp. Tyle razy obrabiany sygnał. Nie chce nawet próbować. To nie jest zgodne ze sztuką.
    Normalnie bym dał konkretne radio z wyjściami RCA ale w tym aucie jest wybudowane oryginalne i tak musi być.
    Chce wyprowadzić 2 pary RCA na 2 wzmacniacze. Jeden zasili odseparowany przód na Hertz HSK 165.3 a drugi subwoofer.

Nigdzie w necie nie znalazłem fot i opisu tego radia. W wolnej chwili muszę je wyjąc i otworzyć ale teraz brak czasu. Muszę zobaczyć jaka końcówka tam siedzi i coś trzeba kombinować z RCA. :D

0
  • #4 29 Sty 2018 09:17
    LWD11
    Poziom 29  

Do samej tuby to sam konwerter jeszcze przejdzie. W Twoim przypadku nie polecam tego rozwiązania. Tak jak wspomniałeś trzeba rozebrać radio i wpiąć się w sygnał audio wchodzący do kóńcówki mocy. Pamiętaj o kondensatorach odseparowujących.

0
  Szukaj w 5mln produktów