Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Ascend G620S-L01 - prawdopodobnie Soft Brick

19 Sty 2018 13:30 3042 6
  • Poziom 6  
    Witam. Posiadam model Huawei jak powyżej, telefon działała aż nagle jak się wyłączył to już go nie da się włączyć, stoi na napisie huawei i nie idzie dalej. Nie wgrywałem nic. Próbowałem wskrzesić telefon za pomocą power i vol + żeby zrobić wipe data/factory reset ale niestety nic to nie dało, wgranie nowego softu też nie da nic, gdyż nie mogę tego zrobić bo niestety fastboot&rescue mode jest zablokowane, pisze phone locked. Czy ktoś wie co w tej sytuacji mogę zrobić? czy niestety tylko serwis wskrzesi telefon do życia? Dziękuję bardzo za odpowiedź.
  • Poziom 6  
    Tak wszystko ładnie pięknie ale jak mam odblokować bootloader? Trzeba ten kod, na stronce huawei podaje się model telefonu, imei, nr. seryjny oraz product id, ale żeby ten ostatni podać to trzeba kombinacje wpisać *#*#1357946#*#* ale jak to zrobić na martwym telefonie gdzie wyświetla się tylko logo huawei co? Tu jest pies pogrzebany, a jak robię tak że na sd do dload dodaję te update, to niestety zawsze kończy się to tak samo , że card sd invalid name itp. itd.
  • Moderator - GSM
    Pobierz firmware z drugiego linku i wgraj programem.
  • Poziom 6  
    Niestety bez odblokowania bootloader nic nie zrobię, żeby to zrobić wpisujemy imei, S/N oraz product id tylko z tym id jest problem, jak mam odczytać taki kod jak tam trzeba kod wpisać w telefonie to się wyświetli, ale jak mam to na zamrożonym na logu telefonie zrobić, miał ktoś już taki problem?
  • Moderator - GSM
    Fabryczny firmware powinien się wgrać bez potrzeby odblokowywania bootloadera.
  • Poziom 6  
    Dzień dobry,

Również posiadam Huawei Ascend G620S-L01-V100R001C00B242SP02. Gdy jakiś czas temu chciałam go uruchomić po dość długim czasie bezczynności, telefon nie chciał się ładować a zamiast tego na ekranie widać było srebrną baterię z czerwoną błyskawicą, plus dioda migała na czerwono (prawidłowe ładowanie przebiegałoby podobnie, aczkolwiek dioda nie powinna migać oraz na ekranie było widać animację ładującej się baterii).

Wymieniłam baterię i pozbyłam się problemu ale telefon w dalszym ciągu nie jest w stanie prawidłowo wystartować, po uruchomieniu lub podłączeniu ładowarki przechodzi w FASTBOOT&RESCUE MODE, jak na zdjęciu poniżej:

Huawei Ascend G620S-L01 - prawdopodobnie Soft Brick

Próbowałam pobierać różne UPDATE.APP, które następnie wgrywałam na kartę microSD sformatowaną wcześniej w systemie FAT32, jakimś cudem udawało się nawet odpalić recovery, niestety nie można było zainstalować pliku z karty, gdyż pojawiał się error (nie pamiętam dokładnie, brak czegoś tam)
    Chciałabym spróbować naprawić telefon z użyciem linku podanego w poście powyżej, niestety nie znam się na sofcie na tyle dobrze aby wiedzieć co zrobić, czy jest ktoś w stanie opisać krok po kroku jak należy wgrać oficjalny soft?

Pozdrawiam.