Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG/SONY - Połączenie i obsługa soundbara Sony do tv LG

Kamjl 19 Sty 2018 22:32 297 6
  • #1 19 Sty 2018 22:32
    Kamjl
    Poziom 2  

Witam,

Rozważam zakup soundbara Sony HT-RT3 i podłączenia go do TV LG SJ810V, mam kilka pytań:

1. Czy można ustawić soundbara w ten sposób aby uruchomił się razem z TV (pilonte magic remote)
    2. Czy soundbara będę mógł obsługiwać pilotem z TV (magic remote) chodzi mi o podstawowe funkcję - vol+/-, mute
    3. W jaki sposób podłączyć soundbar aby korzystać z dźwięku 5.1

Dzięki za odpowiedź!
    Pozdrawiam

0 6
  • #3 20 Sty 2018 00:05
    Kamjl
    Poziom 2  

mihal2002 napisał:
    Gdybamy nad czymś czego nie mamy.
    Co by było gdyby ...😉

Chcę się upewnić przed zakupem - czy to coś złego? Po co się rozczarować skoro można dopytać bardziej doświadczonych osób - chyba po to jest to forum?
    Twoja odpowiedź bardzo dużo wniosła do tematu i rozwiała moje wątpliwości, dziękuję - następnym razem proszę o odpowiedź na temat ;)

0
  • Pomocny post
    #4 20 Sty 2018 02:39
    misiek1111
    Poziom 21  

Musisz sprawdzić w instrukcji, czy oba urządzenia obsługują HDMI ARC. Jeśli tak, to jest duża szansa, że punkty 1, 2, 3 będą działały po kablu HDMI.

0
  • #5 20 Sty 2018 17:03
    Kamjl
    Poziom 2  

misiek1111 napisał:
    Musisz sprawdzić w instrukcji, czy oba urządzenia obsługują HDMI ARC. Jeśli tak, to jest duża szansa, że punkty 1, 2, 3 będą działały po kablu HDMI.

Dzięki wielkie za odpowiedź,

Telewizor i soundbar obsługują HDMI ARC - myślę że się zakolegują i nie będzie problemu

0
  • #7 21 Sty 2018 12:29
    Kamjl
    Poziom 2  

mihal2002 napisał:
    To trzeba było zakładać temat aby się dowiedzieć że trzeba instrukcję przeczytać.
    Super!!!😁😀😂

Mihal - wielkie dzięki, po raz kolejny wykazałeś się ogromną wiedzą merytoryczną i wniosłeś wiele do tematu rozmowy.
    Tacy ludzie jak Ty zmieniają świat na .... gorsze.

Może i nie jestem biegły w sprawach technicznych i coś co dla Ciebie jest oczywiste dla mnie nie koniecznie, ale mam przynajmniej odrobinę kultury i nie wyśmiewam się z tych którzy takiej wiedzy nie posiadają.

Kolega wyżej wskazał mi informację na co zwrócić uwagę i to zrobiłem, wcześniej nie wiedziałem czym się kierować.

Mihal, życzę w 2018 więcej kultury i pokory - ludzie stosujący się do podstawowych zasad daleko zachodzą.

1