Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki Apollo AS-250 sprzęgają

Mortal violin 20 Sty 2018 10:27 171 2
  • #1 20 Sty 2018 10:27
    Mortal violin
    Poziom 3  

Witam. Posiadam białe głośniki Apollo AS-250. Po włączeniu ich (o ile się nie mylę trzeba je włączyć za pomocą gniazdka ładowarki i kabla idącego z głośników, chyba,że to nie tak, bo sama nad tym myślałam) sprzęgają. Same z siebie, nie muszę nawet podłączać ich do telefonu. Następuje sprzęganie po czym samo na dłuższą chwilę ustępuje. Nie wiem w czym leży problem, bo w pokoju nie ma nic innego co by mogło przeszkadzać no chyba żeby liczyć wyłączony keyboard. Jak mam te glosniki i są zielona i różowa wtyczka podłączona do takiego kabla(Hama GmbH 8 Co KG D-86652 Monheim),który z drugiej strony ma jeden jack, który podłączam do telefonu(LG X-Power). Może są te głośniki źle podłączone do telefonu albo ogólnie do zasilana?

0 2
  • Pomocny post
    #2 20 Sty 2018 11:01
    Artur k.
    Admin grupy audio

Strasznie chaotycznie napisane i trudno zrozumieć jak to wszystko jest połączone i o co chodzi.
    W każdym razie głośniki jeśli mają dwie wtyczki - różową i zieloną, to oznacza że mają wbudowany mikrofon, wtyk różowy jest do mikrofonu. Prawdopodobnie właśnie przez ten mikrofon się wszystko sprzęga. Odłącz ten wtyk i zobaczysz czy problem zniknie.
    Nie wiadomo też jakim przewodem jest to wszystko połączone, na pewno nie takim:
    Hama GmbH 8 Co KG D-86652 Monheim, bo Monheim to miasto w Niemczech, a 86652 to kod pocztowy, zatem jest to nic innego jak adres firmy Hama. :)

0
  • #3 20 Sty 2018 11:09
    Mortal violin
    Poziom 3  

Ahahahahahaha napisałam to co było na metce 😂😂😂😂 odłączyłam ten różowy kabelek i znowu zasprzęgało ale zobaczymy co się będzie dalej działo. Dziękuje za pomoc

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo