Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki bluetooth Tracer BT-530 - wyłączają się podczas parowania

20 Sty 2018 17:37 900 5
  • Poziom 12  
    Witam (z góry przepraszam za nieprawidłowy temat)
    Dzisiaj po południu znalazłem dawno nie używane słuchawki nauszne marki Tracer. Postanowiłem je włączyć i sprawdzić czy działają. Bez problemu sparowały się z telefonem (MyPhone HAMMER). Po małym sprawdzeniu wziąłem się za coś innego, a słuchawki zostawiłem na ładowarce. Po około 20 minutach wróciłem do nich, włączyłem i telefon (ten sam) pokazał błąd łączenia. Okazało się że słuchawki się zawiesiły się i nie sposób było je wyłączyć ani zresetować. Podłączyłem je do ładowarki i samoczynnie się wyłączyły. Jednak po uruchomieniu samoczynnie się włącza "Pairing" i kiedy paruję z jakimś urządzeniem słuchawki się automatycznie wyłączają. Jedyne czego jestem pewien to to że to nie kwestia rozładowania baterii. Chciałbym szybko móc z nich normalnie korzystać.
    Pozdrawiam
  • Poziom 32  
    Moje słuchawki SONY ERICSSON MW-600 jak się zawiesiły wyjściem okazało się rozebranie i wyjęcie na jakiś czas baterii.
  • Poziom 12  
    nomudrek napisał:
    wyjściem okazało się rozebranie i wyjęcie na jakiś czas baterii.

Na jak długo ta bateria w twoim przypadku była wyjęta?
  • Poziom 32  
    U mnie trwało to parę dni zanim po wyjęciu baterii trafiła z powrotem do słuchawki, ponieważ przeprowadzałem testy jej pojemności ze względu na kilkuletnie częste używanie słuchawki.
  • Poziom 12  
    Kolejną (może to drobnostka)niepokojącą dla mnie rzeczą jest to że kiedyś podczas parowania słuchawki pojwiały się pod nazwą BT-530. Teraz pojawiają się pod nazwą BH-53, bez ostatniej cyfry czyli zera. Jest jakieś prawdopodobieństwo, że to wina Softu który się tam znajduje? Jeśli tak to jak mam podłączyć te słuchawki do komputera i wgrać jakiekolwiek oprogramowanie (o ile takowe wogóle istnieje)?
  • Poziom 12  
    Wyjęcie baterii niestety nie pomaga.