Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dekoder evobox pvr - dekoder cyfrowego polsatu wyłącza tv

20 Sty 2018 21:50 4590 2
  • Poziom 3  
    Witam
    Próbowałem podłączyć dziś u kolego dekoder cyfrowego Polsatu , po zamontowaniu anteny itd... przyszedł czas na pierwszą instalację evobox .
    Wszystko elegancko podłączone antena na oko ustawiona, odpalam dekoder gdzie wcześniej ustawiłem odpowiednie wejście hdmi, po włączeniu dekodera, pokazuję się menu pierwszej instalacji i za chwilkę tv razem z dekoderem wyłączają się . Początkowo myślałem, że to może być wina rozdzielczości, wiec przestawiłem na swoim tv, dekoder na najmniejszą rozdzielczość gdyż telewizor kolegi to chyba 19" i nic to samo, na moim tv wszystko elegancko działa, na innym tv małym też chyba 19 cali działa jedynie tylko i wyłącznie wyłącza się dekoder wraz z telewizorem na kolegi tv. Dodatkowo kombinowałem w menu z wyłączeniem funkcji HDMI CEC.Nie znam dokładnego modelu tego tv wiem że jest to Blaupunkt i raczej na pewno 19"
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 3  
    Dopiero teraz, udało mi się znaleźć, trochę czasu i podskoczyć do kolegi. Tv to, blaupunkt BLAUPUNKT LED 23/157J-GB-3B-HKDU-EU

Dodano po 3 [godziny] 31 [minuty]:

Temat do zamknięcia okazało się, że telewizor też ma w ustawieniach ma funkcje, hdmi cec, jest ona włączona w ustawienia fabrycznych