Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Klawiatura i myszka wariuje

21 Sty 2018 00:07 615 9
  • Poziom 9  
    Witam, mam pewien problem z komputerem. Mianowicie grałem sobie dzisiaj w wiedźmina i w pewnym momencie zaczęły się włączać losowe okienka, klikać różne rzeczy. Od razu alt tab i wyłączyłem go. Nagle włączyła mi się przeglądarka i zaczęły się wpisywać losowe literki. Wyłączyłem ją chociaż nie było to łatwe ponieważ myszka latała i klikała się sama, ale udało się. Na pulpicie zaczęły się podświetlać ikonki, włączały się różne programy.
    Klawiatura nie była nigdy zalana.
    I tak, przeszukiwałem forum, nigdzie nie znalazłem jednak rozwiązania mojego problemu.
  • Poziom 10  
    Polecam wyczyścić autostart ponieważ antywirus nie wykrywa tego typu programów
  • Poziom 9  
    Rano to zrobię, zapomniałem wspomnieć że to nie dzieje się pierwszy raz ale jakoś zapomniałem o tym, bo zwykle po restarcie komputera wszystko wracało do normy. Po prostu dzieje się to w losowo wybranych momentach
  • Moderator - Komputery Serwis
    Zastosuj się do powyższego, to co podałem w linkach i na koniec zamieść logi z FRST.
  • Spec od komputerów
    Zacznij raczej od podmiany myszy i klawiatury na inne lub chociaz uruchom bez podlaczonej myszy, nastepnie to samo z sama mysza i sprawdz czy bedzie ok.
  • Poziom 9  
    Kolobos napisał:
    Zacznij raczej od podmiany myszy i klawiatury na inne lub chociaz uruchom bez podlaczonej myszy, nastepnie to samo z sama mysza i sprawdz czy bedzie ok.

ogolnie to trudno jest mi tak to sprawdzic bo to sie dzieje co jakis czas, nieregularnie
  • Spec od komputerów
    To podlacz inna mysz i klawiature i testuj przez jakis czas jak bedzie ok, to podmien mysz, pozniej to samo z klawiatura az trafisz na to co jest uszkodzone.
  • Spec od komputerów
    Nie ma z tym problemu przy uszkodzonej myszce lub klawiaturze.

Infekcje nie klikaja losowych ikon i nie wpisuja znakow.