Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy jest możliwość rozbudowy zestawu głośników Creative Inspire T3100?

21 Sty 2018 02:56 978 5
  • Poziom 6  
    Witam.
    Posiadam zestaw głośników 2.1 Creative Inspire T3100, lecz ich obudowy są w opłakanym stanie. Mam też pustą kolumnę na 7 głośników. Chciałem cały ten zestaw przełożyć do tej pustej kolumny i dołożyć 4 głośniki (połączenie szeregowe) aby nie zaślepiać pozostałych otworów. Czy jest możliwe takie połączenie? Jestem laikiem w tych sprawach.
    Schemat T3100, TDA7378:
    Czy jest możliwość rozbudowy zestawu głośników Creative Inspire T3100?bbd01b01..6.jpg Download (27.97 kB)
  • Poziom 38  
    Nie montuje się głośników z dwóch kanałów P i L w jednej obudowie. To bezsensu. Z drugiej strony co to za skrzynka na 7 głośników- jakiś "wynalazek" nie wiele mającego z akustyką. Głośnik ma inną funkcję niż funkcja zaślepki. :D Rozsądniej jest odrestaurować posiadane obudowy zestawu odpowiednio opracowanego.
  • Poziom 38  
    Ale to tylko z zewnątrz tworzy jedną obudowę i ogólnie jest ,to pod tym kątem zaprojektowane.
  • Poziom 6  
    Witam.
    Zmontowałem kolumnę (6szt. głośników 3W + subwoofer 5W), wszystko w jednej skrzynce (łączyłem szeregowo 3szt. w 2 zestawy i to równolegle) tylko subwoofer oddzieliłem osobna komora. Sigma aż milo jak podłącze pod tel. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. :D
    Pozdrawiam. :P
  • Poziom 38  
    jiniu3 napisał:
    Sigma aż milo jak podłącze pod tel. Jakość dźwięku jest bardzo dobra.
    Cóż o gustach i słuchu się nie dyskutuje. Ale czy spełnia ten "twór" parametry zestawu stereofonicznego 2.1 ? Z pewnością gra głośno centralnie i ot wszystko. Na pewno gorzej niż odpowiednio rozstawiony zestaw głośników 2.1 Creative Inspire T3100 w oryginale. Proszę pochwalić się to konstrukcją na jakiś fotografiach, rysunku technicznym, zwymiarowanym szkicu.