Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

przewód do monitora lcd - szukam przewodu do monitorka LCD

21 Sty 2018 10:23 1206 8
  • PCBwayPCBway
  • PCBwayPCBway
  • Poziom 40  
    Bo to jest właśnie monitorek samochodowy, monitor to zbyt dumne określenie ;)
    Ciężko dokupić sam nowy kabel. Szukaj na allegro...
    Zawsze można odciąć tą wtyczkę i zrobić nowe.
  • Poziom 2  
    Odciąć można tylko że trzeba by mieć rozpiskę tych pinów , żeby go nie spalić potem
  • Poziom 16  
    Wądpię ze go dokupisz/zdobędziesz, dobierz się do plyty głównej tam znajdziesz V+/V- zapewne pomiędzy nimi elektrolit będzie, po jego napięciu będziesz mógł sie sugerowac jakim napięciem ekran zasilić, moze się trafi stabilizator, albo opis na PCB.
    Daj foto płyty, pare ich uruchomiłem, to pomoge.
  • Poziom 2  
    Dzieki za zainteresowanie ,ale z elektroniki to ja raczej jestem cienki to znaczy jakieś tam ogólne pojęcie mam tyle co mechanik samochodowy bo taki mam zawód. Do tego monitorka chciałem podłączyć kamerkę cofania. Dzisiaj postaram się go rozkręcić to wstawię zdjęcia
    Dodano po 4 [godziny] 29 [minuty]:
    Autorol rozebrałem i wiem gdzie podłączyć plus i masę ale nie wiem co dale to znaczy sygnał do kamerki. Wstawiam fotki środka przewód do monitora lcd - szukam przewodu do monitorka LCDprzewód do monitora lcd - szukam przewodu do monitorka LCDprzewód do monitora lcd - szukam przewodu do monitorka LCDprzewód do monitora lcd - szukam przewodu do monitorka LCDprzewód do monitora lcd - szukam przewodu do monitorka LCD

Podejżewam że sygnał z kamerki trzeba podłączyć pod żółty ale nie jestem pewien i do czego są pozostałe kabelki? Czerwony to + czarny masa.
    przewód do monitora lcd - szukam przewodu do monitorka LCD
  • Poziom 40  
    One mają 2 wejścia AV. Dlatego kabli jest więcej. Jeden to AV2 a 2gi dodatkowy kabel to przełączenie na AV1 czy tam AV2 po podaniu +12V na ten kabel.
    Np oglądamy sobie coś na AV1 a przy cofaniu automatycznie przełącza na kamerkę.