Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

2014 Ducato - Czy możliwa wymiana fabrycznego na inne fabryczne

audiotech 21 Sty 2018 18:01 651 2
  • #1 21 Sty 2018 18:01
    audiotech
    Poziom 15  

Vitaycie.
    Posiadam w Ducato radio model Delphi F250FL, chciałbym je wymienić na ładniejsze i mądrzejsze, również montowane fabrycznie na Fiat 250VP1 ROW, ale te radyjko ma na wyświetlaczu logo Peugeota.
    Jak będzie potrzeba to ramkę też nową kupię, z wtyczkami sobie poradzę lub... nie, dlatego Was pytam jakie trudności mogę napotkać tą wymianą na linii radio<>body?
    Pozdrovionka.

0 2
  • #2 25 Sty 2018 12:12
    waldi58
    Poziom 23  

Radio Fiat 250 VP1 jest firmy Continental i wymaga innego Cana , nie ruszy na tym Body jakie jest do radia Delphi.

0
  • #3 27 Sty 2018 10:34
    audiotech
    Poziom 15  

Dziękuję za odpowiedź.
    Międzyczasie nie siedziałem bezczynnie i...
    Ruszyło.
    Historia jest nieco inna niż klasyczne Ducato. Otóż mój egz w ogóle do radia nie miał dociągniętej magistrali CAN, wstawiono jakiegoś Pioneera a mi zależy na oryginalnym fabrycznym na wysoki połysk do climatronica i kupiłem tych radyjek kilka.
    Pociągnąłem sobie CAN do radia i ruszyło. Mam obecnie komunikat i okienka żeby wpisać kod.
    Jak uporam się z kodem to pomyślę nad zmianą ramki bo też trzeba ja dopasować. Jestem cholernie zdeterminowany i wydałem już dużo więcej niż zakup nowego dedykowanego z ekranem, navi i wbudowaną pralką. Nie chcę. Chcę fabryczne z wyświetlaczem jak w liczniku i climatronicu.
    Wieczorem może uda mi się to zamieszczę foto.

2
  Szukaj w 5mln produktów