Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przegranie wideo z dysku nbox recorder na dysk komputera

klabar 22 Sty 2018 19:56 525 7
  • #1 22 Sty 2018 19:56
    klabar
    Poziom 8  

Dzień dobry.
    Nie wiem czy piszę w dobrym dziale ale mam pytanie: czy da się zgrać filmy i programy nagrane na dysku dekodera NC+ na dysk komputera w domu, żeby zarchiwizować sobie co niektóre programy? Pytam, bo już 3 razy straciłem bezcenne dla mnie programy z lat 60-tych jakimś cudem emitowane w tv, bo zepsuł się dekoder/tuner od enki. Wymiana i oczywiście czysty dysk. Teoretycznie można by wyjąć dysk, zgrać i wsadzić na nowo, ale jedna śruba zaklejona naklejką gwarancyjną. Czy jest na to jakiś sposób? Tuner, który posiadam ma 500GB dysk, model tunera to ITI-3740 NX.

0 7
  • #4 22 Sty 2018 22:33
    klabar
    Poziom 8  

mihal2002 napisał:
    klabar napisał:
    Czy jest na to jakiś sposób

Tak włączysz dany materiał zapisany na dysku i zapisujesz na podpiętym do dekodera Nagrywarce DVD z HDD.

nie ma miejsca ,wejscia by podpiąć nagrywarke dvd z hdd(mam taką) jest tylko port usb i hdmi oraz wyjscie audio optyczne. Trzeba dalej kombinować...:(

0
  • #7 23 Sty 2018 18:09
    klabar
    Poziom 8  

nagrywarka stara jak cholera, lg nie mam modelu bo jest schowana u ojca w szafie. Ale, faktycznie w dekoderze jest scart i w nagrywarce jest scart. Czyli z tunera do nagrywarki przez scart a z nagrywarki jakimś kablem do tv i wystarczy?

0